Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vagy büszke magadra?...

Miért vagy büszke magadra? Elégedett, nyugodt, bizakodó vagy magaddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem az anyagi helyzetre, családi állaptra, konkrét problémákra vagyok kíváncsi. Hanem a saját magaddal való kapcsolatod milyen szinten áll? Milyen fontos leckék voltak az életedben ami miatt úgy érzed, jó úton haladsz és a személyiséged újabb szintjére értél?

Olyan kíváncsi vagyok ezekre, itt folyton csak a negatívumokról, problémákról, nehézségekről olvasunk, pedig mindezek abból adódnak javarészt, hogy az emberek önmagukat sem ismerik, nem tudják a jó embert maguk mellé választanik, nem látják be, hogy a problémainkat mi magunk kreáljuk és hogy az egyetlen kiút az önmegismerés, önszeretet lenne..

Ti mit gondoltok ezekről a kérdésekről? Ti hogy vagytok mindezekkel?



2012. ápr. 29. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

én nagyon utálom magam kívül-belül, semmi önbizalmam nincs, erre a csalásom elég erősen rá is tesz.

talán amit szeretek magamon külsöleg a hajam

belső tulajdonságok közül pedig, hogy nagyon együttérző és toleráns tudok lenni mindenkivel.

21l

2012. ápr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Miért vagy büszke magadra?"


Például azért, mert nem vagyok annyira ostoba, hogy ne tudjam kiválasztani a kérdésemnek a megfelelő katagóriát.

2012. ápr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a kategóriaválasztás nem ostobaság kérdése..
2012. ápr. 29. 23:48
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha jobban belegondolnál a kérdés lényegébe, akkor rájönnél, hogy szervesen kapcsolódik a kérdés a családi kapcsolatokhoz. Szép estét :)
2012. ápr. 29. 23:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok büszke magamra. Egyáltalán.
2012. ápr. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én büszke vagyok magamra. Van családom, vannak barátaim, sikerült úgy lehúznom 23 évet, hogy ezek a kapcsolatok erősödtek és nem mentek tönkre. Büszke vagyok arra, hogy eddig még "mindig volt valahogy", tehát soha nem kerültem kilátástalan helyzetbe, pedig voltam súlyos beteg, apukám meghalt, anyukám elvesztette a munkahelyét.. tehát sok olyan dolog, ami miatt okom lenne negatívnak lennem. És amiatt is, hogy sikerült új trükköt tanítani a papagájomnak, mert fontosak az élet apró örömei:)
2012. ápr. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

büszke vagyok magamra, mert 18 évesen, az érettségire készülve kapok felkéréseket kiállításra, illusztrációk készítésére, stb. tudom, hogy nagy dologra vagyok hivatott. 3 éve vagyok kapcsolatban, van benne munkánk, mert néha nem egyszerű. mellette lettem "nagylány", és ő mellettem érett férfivá. szeretem a családom, mert szeretnek és támogatnak engem. szeretem a legjobb-egyetlen barátnőm, mert olyan, mint a világ legjobb nővérkéje. imádom a testvéreimet, mindketten hatalmas egyéniségek. még tudnám sorolni...:D

köszönöm, hogy feltetted ezt a kérdést, nagyon jó volt megint, sokadszorra is rádöbbennem, milyen jó dolgom van.

H.18

2012. ápr. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom hogy nagyon stabil vagyok, kiegyensúlyozott, és boldog az életemben és párkapcsolatomban. (persze vannak problémáim, de gyorsan megoldom őket, és nem szomorkodok)Úgy gondolom, hogy mindezt egy tanfolyamnak köszönhetem, ajánlom nektek is:


[link]


Érdemes! :)

2012. ápr. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat, jöhetnek még!

Igen, sokszor nem is gondolunk bele, hogy az élet valójában szép, mert hagyjuk magunkat alámerülni a gondoknak. Tenni kell azért, hogy jó legyen, de természetesen a szerencse is sokat számít..

Én 3 hónapja hoztam egy komoly döntést és azóta szinte csak jó dolgok történnek velem. Ezt kívánom mindenkinek, hogy legyünk bátrak változtatni azon amin tudunk!

2012. ápr. 30. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!