Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én lennék ennyire prűd és...

Én lennék ennyire prűd és régimódi vagy ezzel más is így van?

Figyelt kérdés

Na szóval nemrégiben a barátnőm meggyőzött, hogy menjünk el együtt úgymond bulizni. El is mentünk, bár a legkevésbé sem éreztem jól magam. Éppen mentünk kifelé amikor egy számomra teljesen ismeretlen részeg fickó belemarkolt a fenekembe. Hát köpni nyelni nem tudtam. Aztán úgy pofon vágtam az illetőt, hogy csak úgy csörömpölt a feje.

A barátnőm persze ámult bámult, nem értette miért pofoztam meg. Na de mi vagyok Én, hogy egy ismeretlen fickó fogdosson?! Mégis mit gondolnak ezek magukról?

Végül másnap Édesanyám kérdezte milyen volt a buli, na én elmeséltem neki mindent és valahogy Ő sem értett velem egyet. Persze ne értsétek félre, nem helyeselte amit az a férfi művelt de azért nekem sem adott igazat.

Ti mit csináltatok volna a helyemben? Előfordult már mással is ilyen és hogy reagáltatok?


2009. jún. 23. 19:32
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, 16 éves vagyok az illető férfi pedig olyan 30 körül lehetett!
2009. jún. 23. 19:34
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem teljesen igazad volt,én se engedném ezt.Az már egy másik dolog,hogy szerintem legközelebb ne pofozd fel,mert még visszaüt az illető,ha részeg,vagy még rosszabb dolgot művel Veled...

12/L

2009. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem merszem nem lett volna megütni, de ha tényleg vad idegen volt tuti leüvöltöm a haját miközben anyukáját emlegetem.
2009. jún. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem teljesen büszke lehetsz arra, hogy 16 évesen így látod a világot(ez a későbbiekbe se legyen másképp)

Ez, hogy megfogták a feneked a discoba ott ez minden napos dolog. Valószínűleg a "barátnőd" ezért csodálkozott.

Kerüld az ilyen helyeket. Én is ezt teszem bár én fiú vagyok:)

2009. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Eljárt a kezem, és amúgy sem vagyok túl hidegvérű szóval nem bírtam magam tűrtőztetni. Na ilyenkor jönne jól egy fiú aki verekedne helyettem. :P
2009. jún. 23. 19:45
 6/21 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon helyes, büszke vagyok rád! :)

Én egy tömött villamoson próbáltam úgy helyezkedni, hogy ne folyton fogja a fenekemet, de állandóan "utánam jött". Úgyhogy egyszercsak megszólaltam, hogy "uram, én most leszállok. Vagy leszáll velem együtt, vagy kénytelen lesz levenni a fenekemről a kezét." Nagy röhögés lett. :D

2009. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%
Én épp ezért nem járok diszkókba, csak táncos, zenés kocsmákba. a diszkókban rendjén van az az etikett, hogy a pasiknak jogában áll letapizni/taplóságokat beszólni a csajoknak. ezekre a helyekre olyan csajok járnak, akiknek nemhogy a szeme se rebben az ilyesmin,még tetszik is nekik. engem az akasztott ki nagyon már többször, amikor még jártam diszkóba, hogy némelyik majom nem képes megérteni azt a szót, hogy NEM. volt már, hogy az egyik ilyen tetű bp egyik milliomoscsemetéktől hemzsegő szórakozóhelyén csak azért szidta az anyukámat, mert le se szartam a szánalmas nyomulását. gusztustalan az egész, ami ezeken a helyeket folyik.
2009. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Legyél büszke magadra, mert nem prűd vagy, hanem talpraesett. Ebben a szituációban csak ezt lehetett csinálni. Mondom ezt úgy, hogy fiú vagyok, és nagyon szégyenlem magam az ilyen kis tetvek miatt. Ha ott lettem volna, lehet, hogy rosszabbul jár.
2009. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

jól tetted. Én se értem, hova fajul már ez a világ. Hallom a pletykákat, hogy bulik után ki kivel feküdt össze,...


és valahogy nekem nem is menne csak úgy letapizni egy csajt egy buliban. Persze lehet, hogy én is "prűd és régimódi" vagyok...


18F

2009. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem igazad volt. Én is ezt csináltam volna!
2009. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!