Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én lennék ennyire prűd és...

Én lennék ennyire prűd és régimódi vagy ezzel más is így van?

Figyelt kérdés

Na szóval nemrégiben a barátnőm meggyőzött, hogy menjünk el együtt úgymond bulizni. El is mentünk, bár a legkevésbé sem éreztem jól magam. Éppen mentünk kifelé amikor egy számomra teljesen ismeretlen részeg fickó belemarkolt a fenekembe. Hát köpni nyelni nem tudtam. Aztán úgy pofon vágtam az illetőt, hogy csak úgy csörömpölt a feje.

A barátnőm persze ámult bámult, nem értette miért pofoztam meg. Na de mi vagyok Én, hogy egy ismeretlen fickó fogdosson?! Mégis mit gondolnak ezek magukról?

Végül másnap Édesanyám kérdezte milyen volt a buli, na én elmeséltem neki mindent és valahogy Ő sem értett velem egyet. Persze ne értsétek félre, nem helyeselte amit az a férfi művelt de azért nekem sem adott igazat.

Ti mit csináltatok volna a helyemben? Előfordult már mással is ilyen és hogy reagáltatok?


2009. jún. 23. 19:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Én megvételek volna:P [19:42]
2009. jún. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!