Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én lennék ennyire prűd és...

Én lennék ennyire prűd és régimódi vagy ezzel más is így van?

Figyelt kérdés

Na szóval nemrégiben a barátnőm meggyőzött, hogy menjünk el együtt úgymond bulizni. El is mentünk, bár a legkevésbé sem éreztem jól magam. Éppen mentünk kifelé amikor egy számomra teljesen ismeretlen részeg fickó belemarkolt a fenekembe. Hát köpni nyelni nem tudtam. Aztán úgy pofon vágtam az illetőt, hogy csak úgy csörömpölt a feje.

A barátnőm persze ámult bámult, nem értette miért pofoztam meg. Na de mi vagyok Én, hogy egy ismeretlen fickó fogdosson?! Mégis mit gondolnak ezek magukról?

Végül másnap Édesanyám kérdezte milyen volt a buli, na én elmeséltem neki mindent és valahogy Ő sem értett velem egyet. Persze ne értsétek félre, nem helyeselte amit az a férfi művelt de azért nekem sem adott igazat.

Ti mit csináltatok volna a helyemben? Előfordult már mással is ilyen és hogy reagáltatok?


2009. jún. 23. 19:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15%
kicsit merev vagy baba .....
2009. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ezt a szöveget majd süsd el a legközelebb letapizott csaj 2 ajtós szekrény pasijának is, amikor lezúzza a fejedet.
2009. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Te meg kicsit tahó!

Majd ha a feleséged seggét fogdossák, neki is mond, hogy ne legyen merev!

2009. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Na azért egészen szép számban írtak ide, ennek örülök! :)

Egyetértek mindenkivel, hisz mégis mit képzelnek az ilyenek magukról. A férfi nemet minősítik. :)

Soha nem értettem az olyan nőket illetve lányokat akik csak úgy hagyják magukat össze-vissza fogdosni.

Máskor azért nem verekedek, csak ha lesz ott velem egy hímnemű egyed aki megvéd. :)

2009. jún. 23. 21:23
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jól tetted,hisz nem minden fiatal megy azért bulizni,hogy a részeg alakok fogdossák...Egyszer engem is a buszon fogdostak de nekem a hátamat piszkálta egy pasas.Előbb én is csak arrébb mentem,hisz lehet véletlen is,de amikor már a busz elejéig követet,gondoltam zavarba hozom...Mielőtt leszálltam volna szépen kibűvészkedtem a pólóm alól a melltartót,és oda adtam neki avval,hogy fogdossa tovább nyugodtan,de nekem most mennem kell...

(Még a buszvezető is röhögött)...szóval ne érezd magad kellemetlenül mert jól tetted amit tettél...

2009. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó, hogy ilyen bátor vagy. Ha engem megtapiznak (párszor előfordult), nem merek reagálni semmit, inkább gyorsan odébbmegyek. Pedig egy évtizeddel idősebb vagyok nálad :)
2009. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Engem is mindenki szerénynek néz pedig a legkevésbé sem vagyok az. :P Lehet azért tapizott le pont engem, mert azt gondolta úgysem merek majd visszaszólni.

Bevallom egy picit megijedtem mert hát elég fenyegetően nézett de a barátai csak nevettek én meg kivonultam a szórakozóhelyről és jól becsaptam magam mögött az ajtót. (majdnem kiesett az üveg :D)

2009. jún. 23. 21:48
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez lett volna a reakcióm.
2009. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

orvendj annak h nem pofozott fel O amiert pofon vagtad


legkozelebb gondold meg a dolgokat h mit csinalsz eloszor gondolkozz azutan ussel ne forditva

2009. jún. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
41%
jól tetted! a hülye nyomulós b.uzija!Az én párommal is előfordult már ilyesmi, hogy be akart nála próbálkozni egy homokos paraszt, jól gyomorszájon verte, de ha nem tette volna meg, én tettem volna meg helyette...na nehogymán ott van a barátnőjével, a hülye is látja, ott szeretgetjük egymást, az meg odajön és a páromra kavar és még a száját is csücsöríti neki?! Én nem is gyomron vágtam volna, hanem az orrocskáját törtem volna el...de sebaj, így is jó volt, mondtam páromnak, legközelebb én ütök, elvégre az engem is megszégyenít az a b.uzi,hogy a pasimra kavar...
2009. jún. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!