Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régimódi fiú lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régimódi fiú lennék?

Figyelt kérdés

Szeretem a vékony nagy mellekkel rendelkező csajokat, szeretem a ribancokat, akik könnyen odaadják magukat egy este erejéig. Szeretek a bulizni, inni, aztán becsajozni.

Ezen az oldalon rengeteg olyan hozzászólás van, hogy a "kis mellű nőket szeretem" v. "megvetem a bulizós ringyókat", "józanul is lehet nagyot bulizni"

Ekkorát fordult a világ?


2010. dec. 21. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha neked nagymellű bulizós ringyó kell, hát egészségedre :) Mit érdekel, hogy más mit szeret...
2010. dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem régimódi vagy, hanem sekélyes
2010. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, nem régimódi.
2010. dec. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudod van egy közmondás Addig jár a korsó.... Majd ha már párszor megégetted magad a bulizós ringyókkal akor már késő lessz!! a ringyó az ringyó is marad. a bulizós csajok meg magukért beszélnek .úgy válltogatják a pasjukat mint a bugyijukat!!- naponta. ebből következik-hogy ők is ringyók !Neked ezek jönnek be????-de tudod megtalálja a zsák a foltját!!!
2010. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

utolsó:attól hogy valaki bulizós csaj még nem ringyó.

Am meg az a régimódi aki nem szeret bulizni.vagy talán sakkozni kéne hétvégén??? :O XD

Meg mindenkinek más az ízlése.Aki fiatal miértne élje az életét???

2010. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szval nem kéne ezzel leírni minden nőt...gyökér
2010. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Izlések és pofonok.

Elég nagy pofon vagy.

2010. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a bulizással mi baj van? :O

L 18

2010. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pff, ilyenektől vagyok rosszul. Majd egyszer csak felnősz. Remélem...
2010. dec. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!