Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felnőttkorban...

Hogyan lehet felnőttkorban barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
...egy költözés után, napi 10 óra meló (+ 2 óra ingázás) mellett (ami alatt nem találkozok új emberrel). A néhány kollégám meg jól elvan a helyi, ezeréves barátai társaságával,oda esélytelen bekerülnöm.
2012. máj. 25. 16:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát sok sikert! Azért sajnállak csak kicsit, mert én is így voltam egy ideig. De aztán a sarkamra álltam: nehogy már azért savanyodjak be, mert őfelsége nem képes egy normális időbeosztású állást találni. Így is rossz, amikor éjszakás, kimondottan félek otthon.

Egyszer nekiestem és megbeszéltük. Azóta nem gond, ha elmászkálok, bár nem sokat szoktam, csak teázni a barátnőimhez, meg önkénteskedni egy könyvtárba. Na jó, néha-néha bulizni egyet. És nem borult fel a világ :)

2012. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
A Te párod megértő volt ezzel kapcsolatban.Az éjszakás hetet én is nehez viselem.Iszonyú félős vagyok!Egyszer felemlítettem hogy elmennék a tesómmal bulizni,mikor épp nálunk volt.És nem engedett el!:( Azóta nem is próbálkozok!De lehet megfogadom a példád,és össze szedem magam!:)
2012. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok nagyon beleszólni, de szerintem egyszerűbb, ha nem az engedélyét kéred, csak bejelented, hogy tudjon róla. Ha meg nem akar elengedni, így járt. Nem tudja megakadályozni, hogy akkor találkozz a testvéreddel, amikor akarsz.
2012. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!