Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azok, akiknek beszólnak a...

Azok, akiknek beszólnak a rossz helyesírás miatt, nem szoktak elgondolkodni azon, hogy esetleg jogos? És miért nem tesznek ellene semmit?

Figyelt kérdés
Nem azok, akik szólnak, hanem azok, AKIKNEK.
2012. jún. 10. 13:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
eD smot mi a oprbléma? Mne étrem...
2012. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos, vannak akik ezen az oldalon tényleg csak szurkálásból írják a kérdezőnek, hogy rosszul ír. Nekem egyszer egy "haggyál" miatt leugatták itt a fejem. Irodalom érettségibe 2 vesszőhibám volt összesen, úgyhogy nem álltam le inkább vitatkozni..

Engem is baromira zavar, de inkább nem szólok, mert egy dolog, mondjuk a j-t és ly-t keverni, meg más dolog, mikor egy szava sem helyes. És igenis primitív! Aki nem tud írni, az valószínűleg olvasni se helyesen. Hogy dolgozik az ilyen? Hogy érvényesül az életben? Meg sem ért 2 mondatot. Tudom, hogy van akinek nem megy, nem olyan típus. De azt már én sem értem, hogy mikor alá is van húzva pirossal, hogy nem jól írtad a szót, miért nem javítja ki. Nem is érdekli. Egyáltalán nem zavarja, hogy a rendszer jelzi, hogy rosszul ír. Lusta, tudatlan. Úgyhogy tuti nem gondolkozik el !

2012. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!