Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tetováló/piercinges pár...

Tetováló/piercinges pár mellett ti hogy fogadnátok ezt el?

Figyelt kérdés

Párom tetovál, illetve piercer, sok vendége van, jól dolgozik.

Természetesen sok női vendége is van. Mindent vállal, mindenhová - tehát intimpiercinget/-tetkót is...

Tudom, hogy a munkájához tartozik, és azt is mondta már, hogy egy esetleges női intimnél ő nem egy p*ncit lát maga előtt, hanem csak a munkát, nagyon-nagyon csúnyán, és szigorúan idézőjelben kifejezve (főként az én kedvemért) "csak egy darab húst".

Ezt én elfogadtam, megnyugodtam, és különben is, tudom, hogy szeret.

Viszont a minap nézegettem a weboldalát, ahol a munkáiból készült galériát is létrehozott... Láttam, hogy vannak új képei, gondoltam, megnézem. Nem szoktam tőle kérdezgetni, hogy mit szúrt/rajzolt és hová, és kinek, mert ugye ez főként csak munka, meg nekem sem esne jól, ha a tetkósom/piercerem a párjával kibeszélné a dolgaimat - meg a néha fellángoló kis féltékenységemnek lenne amúgy is betudva egy ilyen kérdés.

Szóval megnéztem az új munkáit a galériában, és az első két helyen ott virít egy takaros kis csiklópiercing, meg egy (egyébként rohadt jó, és egyedi) tetoválás szeméremajakra...

Tudom, hogy csak munka, de azért kicsit furkálja az oldalamat, habár a világért sem tenném neki szóvá, mert hülyeség lenne.

A kérdés az, hogy Ti hasonló helyzetben hogy fogadnátok el ezt?


2012. jún. 15. 10:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
47%

"picit" XDDD

A nők egyebet sem csinálnak egész nap XD

2012. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Én sem értem igazán a kérdést, hacsak nem statisztikát akar készíteni.


Nálam ez így megy: Ha valakit páromnak tekintek, akkor azzal elfogadom őt, a munkájával együtt. Innentől nincs értelme a kérdésnek.


"Viszont a minap..." ezt meg végképp nem értem, hogy ezzel mit akarsz mondani. Feltételem, most tudatosult igazán benned, hogy ő mit is csinál.

2012. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

Ez a kérdés tiszta ellentmondás:

ha elfogadtad akkor ne sírj

ha zavar, akkor hagyd el.

2012. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
68%

Engem egyáltalán nem zavarna. Sosem értem, hogy az emberek hogyan lehetnek ennyire szexközpontúak. Azért mert valaki átszúr a csiklón valamit, már egyből juj, juj biztos gondolatban épp megcsal!

Nemi szerve mindenkinek van, nincs ebben semmi különös! Mit kell ezt ennyire felfújni? Nem szexmunkás a pasi, na az már engem is zavarna.

De azért mert más nemiszervével dolgozik...

2012. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
47%

Na látod kedves utolsó, belőled jó feleség lesz, mert iszonyatosan naív vagy.

Bizony a férfiak egytől egyig szexközpontúak, még a kecskére is ráizgulnak ha lágyan ringatják a seggüket.

2012. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!