Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tetováló/piercinges pár...

Tetováló/piercinges pár mellett ti hogy fogadnátok ezt el?

Figyelt kérdés

Párom tetovál, illetve piercer, sok vendége van, jól dolgozik.

Természetesen sok női vendége is van. Mindent vállal, mindenhová - tehát intimpiercinget/-tetkót is...

Tudom, hogy a munkájához tartozik, és azt is mondta már, hogy egy esetleges női intimnél ő nem egy p*ncit lát maga előtt, hanem csak a munkát, nagyon-nagyon csúnyán, és szigorúan idézőjelben kifejezve (főként az én kedvemért) "csak egy darab húst".

Ezt én elfogadtam, megnyugodtam, és különben is, tudom, hogy szeret.

Viszont a minap nézegettem a weboldalát, ahol a munkáiból készült galériát is létrehozott... Láttam, hogy vannak új képei, gondoltam, megnézem. Nem szoktam tőle kérdezgetni, hogy mit szúrt/rajzolt és hová, és kinek, mert ugye ez főként csak munka, meg nekem sem esne jól, ha a tetkósom/piercerem a párjával kibeszélné a dolgaimat - meg a néha fellángoló kis féltékenységemnek lenne amúgy is betudva egy ilyen kérdés.

Szóval megnéztem az új munkáit a galériában, és az első két helyen ott virít egy takaros kis csiklópiercing, meg egy (egyébként rohadt jó, és egyedi) tetoválás szeméremajakra...

Tudom, hogy csak munka, de azért kicsit furkálja az oldalamat, habár a világért sem tenném neki szóvá, mert hülyeség lenne.

A kérdés az, hogy Ti hasonló helyzetben hogy fogadnátok el ezt?


2012. jún. 15. 10:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%

10 vagyok

az lemaradt, hogy nyilván ez nem megcsalás, de attól mág szarul esne, hogy napjában másra izgul a párom, és még meg is érinti, beszélgetnek, stb...

2012. jún. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Értitek a kérdést egyáltalán? :)))

NEM probléma, hogy mit csinál, az csak mellékes információ, hogy kicsit ez engem piszkál - és mögé is tettem, hogy ELFOGADOM!

Az érdekel, hogy Nektek, MÁSOKNAK mi a véleménye erről? Hogy állnátok hozzá, hogy ha a Ti párotok csinálná ezt?


Nem tudom, hanyadik válaszoló megjegyzésére válaszolva: egyik olyan választ sem tekintem hasznosnak, amelyik nem arra válaszol, amit kérdeztem. Csak egy ilyen választ kaptam, szintén nem tudom, hanyadik volt, de odaszúrta a végére, hogy ő nem fogadná el. Eddig ez az egyetlen hasznos válasz.



(Mire ezt leírtam, jött még egy ehhez hasonló kaliberű, értelmes válaszoló, neki megköszönöm! Látszik, hogy mégis van, aki tud szöveget értelmezni. :)

Viszont e fenti monológomat nem törlöm ki, nincs kedvem átfogalmazni :D)

2012. jún. 15. 10:41
 13/25 anonim ***** válasza:
78%

Hát nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem az intim testrész annyira nem hoz lázba. Tehát ha nekem - nő létemre - egész nap fütyikkel kellene dolgoznom...? Nem gondolnám, hogy egy puszta fütykös lázba hozna. Az az ember, aki egy darab p*ncitól meg egy fütyköstől beindul úgy a la natur, minden körítés nélkül...? Hát nem tudom, engem ezek inkább taszítanak, mint vonzanak, pedig nem vagyok prűd.

Engem egy férfi meg tud fogni a mosolyával, a szemével, a testfelépítésével, ha szép hosszú a lába, ha széles a válla, ha olyan igazán CSINOS (mindenkinek más az ideálja, vagy sokaknak nincs is; nekem van, és pl ha vki olyan csinos, mint pl Adrien Brody, akkor lehet, beindulna a fantáziám :D, de ha Mr Brodynak csak a fütykösét látnám, szerintem nem érdekelne)...

Szóval azt mondom, engem sok minden beindít egy férfiben, de pusztán a fütyülője nem. Nem valami vonzó. Más testrészek igen... :). De nem a fütyi.


Szóval szerintem alaptalanul aggódsz, kérdező. A párod munka közben biztos NÉZI azt a p*ncit, mert azon dolgozik, de sztem egy szimpla p*nci még nem ok semmire. Ha van hozzá jó test, szép arc, ha látna még sok mindent abból a nőből, akkor megérteném a féltékenységet. De gondolom, tényleg csak AZT látja.


A teste, a teste!! :D

[link]

2012. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
23%

már ne haragudj de akkor minek jöttél össze vele??

mikor tudtad h ez a munkaja?ennél nagyobb problémád nincs??

2012. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Aham... Na, akkor a tényleges kérdésedre felelve, szerintem én el tudnám ezt fogadni. Egyrészt mert 1000%-ig megbízom a páromban, másrészt mert még ha fel is áll a fütykös 1-1 p*nci láttán, nem gondolom, hogy ez a mi életünket bárhogyan is befolyásolná. Hazajön, és engem "rak meg", ez a lényeg :). Fantáziálni lehet más nőkről, ráizgulni is lehet másokra (ha nem lenne ilyen, azt mondanám, az az ember nem egészséges). Ameddig mindez csak gondolati síkon van, és nem kavar be a mi életünkbe, engem nem érdekelne.
2012. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
42%

Első vagyok, gondoltam sikerül kikövetkeztetni a válaszomból, hogy engem nem zavarna. Én vétkem.


Megkérdezhetem, mi a frásznak kell neked ez a mini-statisztika?

2012. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
49%

Szakdolgozathoz kell közvélemény-kutatás, hogy az emberek hogy vélekednek az intim testrészeket érintő munkákról?

Ha nem zavarna, elfogadnád, meg sem kérdeznéd mástól.

Téged ez rohadtul zavar, a weblapot sem pusztán kíváncsiságból nézted meg, ez csak duma én önnyugtatás.

Ha nőgyógyász lenne, az is zavarna, nincs ebben semmi, nem mindenki fogadja ezt el.

2012. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

9-10 vagyok.

Kérlek írd le sorszám szerint, hogy ki nem válaszolt a kérdésedre. Mert szerintem mindenki azt tette, hiszen mindenki magából indult ki.

Kérlek vegyél vissza a stílusodból, és NE KIABÁLJ!

Ha ilyen hiszti-kriszti vagy, akkor ne is hagyd el a párod, mert egyhamar ne fogsz kelleni másnak!

2012. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Mi a weboldal címe? Hadd lássuk már mi is :)
2012. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Itt most komolyan ennyi ember nem érti a kérdést? O.o

Engem zavarna is meg nem is! Zavarna mert azért az mégis egy intim hely, ahol ő úgymond nyúlkál. Másfelől meg elfogadnám, hogy ez a munkája.

Kb. én is úgy lennék vele mint te(kérdező) Elfogadom meg minden, de azért csak nőből vagyok..., és ugye köztudott mi szeretünk "egy picit" kombinálni.

2012. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!