Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Találtam egy...

Mit gondoltok? Találtam egy szuper albérletet, de úgy érzem, a tulajdonos férfi (aki itt lakik) teljesen lekezel.

Figyelt kérdés
Nem szívesen keresek másikat,de néha úgy érzem(szerintem alaptalanul)utál.elköltözzek vagy maradjak?
2012. jún. 17. 23:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint alaptalan az utálata szerintem.
2012. jún. 17. 23:12
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagybátyám az ürge.jobb a lelkednek?
2012. jún. 17. 23:17
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Szóval akkor ő is ott lakik? Ha nem tudja elviselni a másikat, alapból minek adja ki a lakását?

Én azt mondom, maradj egy kicsit még, és keress másik albit.

2012. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném tőle normálisan hogy mi baja van velem és ha olyanokat mondana akkor kiosztanám és elmennék egy másikba de ha csak apróság akkor nem figyelnék rá vagy ha olyan akkor változtatnék rajta egy kicsit ami nem teszik neki .
2012. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Olyan szempontból nincs baja velem,csak ahogy beszél...oké h övé a lakás de miért nagyképűzik?
2012. jún. 17. 23:22
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
mert kicsi a répája és a neje lenézi
2012. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Ajjaj. Két hibát is elkövettél.

1. az üzletet és a barátságot/rokonságot nem szabad keverni

2. főbérlős házba ne menj

2012. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Azzal nem értek egyet hogy a főbérlős házába ne menj mert in ilyenben lakom ahol ott lakik a főbérlő és nagyon jóba vagyok vele mivel nagyon barátságos és normális ember .
2012. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ott lakó másik ember lekezel, és ez téged zavar, akkor az albérlet mégsem szuper. Ez is az albérlet paraméterei közé tartozik. Egyébként meg fogalmam sincs, hogy menj vagy maradj. Ezt nem lehet eldöntenie másnak helyetted. Ha azt kérdezted volna, hogyan kezeld, lehetne tippeket adni.
2012. jún. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak szuper főbérlők, de az az esetek 20%-a. A többi 80-ban sajnos nem tudja levetkőzni a tulajdonos szerepet az illető. Ellenőrizget, szaglászik, úgy érzi neki joga van mindenhez, hisz az övé a lakás és azt gondolja szivességet tesz neked, holott te egy fizetős szolgáltatást veszel igénybe.
2012. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!