Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szomszedaim cigifustje...

A szomszedaim cigifustje kiborit. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kikeszitenek az alattam levo szomszedok. A lakasban lemertem, 32 (!) fok van es szelloztetni sem tudok normalisan, mert a szomszedok cigi fustje beszall hozzam. Az en teraszom be lett epitve, vagyis ami alattam van az egyenesen hozzam szall be. Konkretan olyan mintha a a lakasban gyujtananak ra. Soha nem tudok szelloztetni. Tegnap ejjel hajnali 3ig kint voltak a teraszon,es ma reggel 9 kor is. Nyilvanvaloan nem tilthatom meg nekik, hogy ne azt tegyek, amihez kedvuk van a sajat otthonukban,igy is alig van hely, ahol ra tudnak gyujtani.. De asztmam van es nem akarok passziv dohanyossa valni a sajat otthonomban.. Tehetek barmit is?

2012. jún. 24. 10:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A cigifüst engemet is kiborít (talán még nálad is érzékenyebb vagyok rá). Én azt javasolnám, hogy amennyibe erre van mód, szerezz be valami orvosi papírt arról, hogy a cigifüstöt mindenképpen kerülnöd kell (már egész kis mennyiségben is). Így nincs annak a látszata amennyiben szólsz, hogy csak macerálni akarod őket (nem mindegyik dohányos rendelkezik a kellő megértéssel), csak az orvosod utasítását követed.
2012. jún. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!