Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minden férfi megnézi a nőket?...

Minden férfi megnézi a nőket? Akkor is ha van barátnője, vagy felesége?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 12:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Én is megnézem a pasikat. És? Kábé annyi, hogy konstatálom, hogy szép a mosolya. Na bumm. Nem ezen múlik egy kapcsolat.
2012. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Az én párom se nézi ha ott vagyok,én nézem a szép lányokat fiúkat,ha valami kirivó dolgot látok szólók neki.

Munkahelyén kollektivan nézik a csajokat(van egy független mukatársa és az szokta bámulni a nőket és szól a többieknek is),mivel nem zavar igy néha elmondja ha valami érdekeset látott.

2012. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Exe nem nézte. Díjaztam is. Aztán kiderül, hogy egyébként egy szélhámos volt! :(

Engem nagyon zavar ha feltűnően forog a párom a csajok után. Legalább oldja meg diszkréten!

2012. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Én is megnézem a jóképű férfiakat az utcán, buszon, pedig van barátom. Biztos ő is nézegeti őket, mikor nem vagyok vele. És mi van akkor?


20L

2012. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Igen. Probléma csakis azzal van, ha a barátnője/felesége jelenlétében kihívóan megnézi a nőket. Egyébként ezzel semmi probléma nincs.

Miért kérdezed? Mi ezzel a gondod?

2012. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
19%

Én nő létemre megnézem a nőket. Ha szépek, akkor azért, ha ronda tehenek, akkor azért :)

A férfiak közül csak a jóképűeket nézem meg, a csúnyákon keresztülnézek :P

21L

2012. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
én engedem neki, állom a versenyt :) de úgy hogy azért engem ne "égessen" vele. Pl. ne bámuljon valakit hosszan
2012. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én van, hogy a párommal együtt nézegetem a nőket... (Nem vagyok bi, ne értsetek félre, de szerintem a nők is megnézik a csinosabb nőket.) Általában a feltűnő jelenségeket szoktuk észrevenni, és ha szomorúan lesem, hogy valakinek milyen hatalmas melle van, párom egyből megjegyzi, hogy biztos sokat fáj a háta, ráadásul pl. az én hajam sokkal szebb, mint az övé. Szerintem teljesen normális, ha valaki megnézi az embereket az utcán, de olyan is van, hogy a párom se veszi észre a nőket, teljesen hangulatfüggő. Meg persze nem szokott szétesni, hogy pl. "húúú b+, micsoda lábak!"...
2012. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Megnézi, én is megnézem a jo pasikat. Van, hogy meg is jegyjem, hogy milyen jo pasi/no. De nem lognak kocsányon a szemei. Ha ketten vagyunk, nem veszem észre, hogy bámulna mást, de látni lát :)
2012. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
63%

Az én barátom nem nézi meg a nőket, legalábbis amikor együtt vagyunk, akkor nem. Ha észrevenném, hogy a jelenlétemben stíröli a nőket, egy szó nélkül ott hagynám.

Egyébként én sem nézem a férfiakat, egyáltalán nem érdekel hogy néznek ki, mert már foglalt vagyok.

2012. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!