Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minden férfi megnézi a nőket?...

Minden férfi megnézi a nőket? Akkor is ha van barátnője, vagy felesége?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 12:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Mármint, azt akartam írni, hogy "Exem nem nézte"

#13 voltam

2012. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
61%

Igen általában így van, bár a megnézés intenzitása változó.

Szerintem ez nem gáz, ha az ember - férfi - a jó ízlés határain belül nézi meg a többi nőt:)

2012. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
44%
Egy haverom mondása : Attól, hogy diétán vagyok attól az étlapot még megnézhetem. :) Egyébként szerintem a nők is megnézik a pasikat és szerintem ebben semmi kivetni való nincs, ameddig nem történik más is.
2012. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik nézi meg. Az én exbarátom sem nézelődött. Komolyan, sosem vettem észre, hogy egy pillanatra is másra nézett volna. (nem...ő inkább cselekedett...)

Egyébként ha van is neki nője, az nem jelenti azt, hogy onnantól kezdve csakis a barátnőjét nézheti. Nézelődni még lehet. (persze azt is mértékkel)

2012. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Mindegyik nézi, ne aggódjatok. Most már én is beállok ebbe a csoportba. :D

Saját példámból tudok kiindulni, aki nem gondolta volna a párjáról (6 év), és mégis. Találkoztunk és nem látta, hogy ott vagyok a közelben, jó nagyot fordult egy hölgyemény után.

2012. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Hát elég elkeserítő, hogy a válaszadók nagy része természetesnek tartja.Egy igazi férfi nem nézi a nőket akár van barátnője, akár nincs.
2012. szept. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!