Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ilyen szomszédai...

Mit tegyek ha ilyen szomszédaim vannak?

Figyelt kérdés

Panelban lakom. Van 2 idióta szomszédom (20-23 év körüliek), nem tudom hogy rokonok-e vagy csak haverok, de ha meglátom őket menekülök. Én még ilyen embereket nem láttam. Úgy öltöznek mint valami cirkuszi majmok, egyszer esett az eső és az egyik tesco-s szatyorral a fején jött haza gumicsizmában. A múltkor valamelyik mezítláb, alsógatyában, piros napszemüvegben és gagyi szalmakalapban mászkált kint. Akkorákat szoktam rajtuk nevetni :D. Annyira hülyék, hogy az már fáj. Megcsinálnak minden hülyeséget ami csak létezik, bármire rá lehet venni őket, egyáltalán nem szégyenlősek.

Annyi hülyeséget beszélnek, hogy én nem is értem, hogy egy emberből hogy jön ki ennyi minden de teljesen lefárasztják az embereket. Szinte lehetetlen levakarni őket, az ajtóig kísérnek ha találkozok velük, az utcán meg jó beégetnek mindenki előtt. Életveszély átmenni hozzájuk, minden tele van kacatokkal, mozdulni sem lehet náluk.

Ami a legjobban zavar az az, hogy nagyon hangosak. Állandóan kiabálnak, hangosan nevetnek, zenélnek, énekelnek, zenét hallgatnak, tévéznek, dobolnak (asztal, fazék), gitároznak, dobálóznak, ugrálnak meg én nem tudom mit csinálnak. Hiába szólnak nekik, egy kis ideig csend van utána folytatják. Annyira hülyék, hogy az már fáj. Megcsinálnak minden hülyeséget ami csak létezik, bármire rá lehet venni őket, egyáltalán nem szégyenlősek.

Azért szeretnék pár nyugodt órácskát itthon. Hogyan szóljak nekik? Valahogy csak meg lehet egyezni, nem?

19/L


2012. júl. 10. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jó arcok lehetnek így a leírtak alapján. Egyezzetek meg egy időpontban ha annyira hangoskodni akarnak, vagy mond meg nekik, hogy menjenek ki.


Egyébként egyből ez jutott eszembe :D

http://www.youtube.com/watch?v=5wGYPVBN8RQ&feature=relmfu

2012. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Aki így viselkedik, azt nem fogja érdekelni, hogy a másikat mi zavarja. Persze lehet(sőt kell is) próbálkozni, lehet barátságosan, de az ilyenek sosem értenek a jó szóból, és csak idő kérdése a komolyabb konfliktus.

Akkor jöhetnek a jogi lépések, vagy elköltözöl.

2012. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hívd ki rájuk a rendőrséget.
2012. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Basszus 1. nekem is ők jutottak először eszembe. :D
2012. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hálát adnék ilyen szomszédért. Itt furakodó, mindenért beszóló, morcos öregek vannak. Mindenért mi vagyunk a hibásak, azért is, amihez közünk sincs.
2012. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jófejek végülis, de zavarnak. Azért szerintem ki nem küldhetem őket.

Igen, körülbelül mint a videóban.. :D


Azért rendőrséget nem szeretnék, este általában csend van.

2012. júl. 10. 15:14
 7/12 A kérdező kommentje:
Jelenleg furulyáznak.
2012. júl. 10. 15:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem akarsz cselekedni, ezért inkább csendben viseld el.
2012. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
miért kell egyből rendőrség? rendőrség nélkül is meglehet oldani szerintem. nem kell egyből ügyet csinálni belőle
2012. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak ilyen szomszédaim lennének:D
2012. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!