Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni a szomszédok...

Mit lehetne tenni a szomszédokkal? A szép szó nem használ.

Figyelt kérdés

Már kb 2 hónapja reggel 6-kor arra ébredek, hogy üvöltöznek az utca egyik oldaláról a másikra az öregasszonyok. Az egyik mellettünk lakik, és a másik velünk szembe. Tipikus rikácsoló hangjuk van. Aztán szokás szerint kiszabadul a kutyájuk, végigugatják a kutyák az úton (kertes házak vannak erre) legalább fél órán át, közben az öregasszonyok üvöltöznek. Ráadásul nekünk is van 2 kutyánk, akik ugyanúgy ugatnak.

Kimentem már szólni párszor szépen, hogy legyenek szívesek kicsit halkabban, mert nem lehet így aludni. Az egész családunk felkel reggel 6 körül... Csukott ablaknál meg megdöglünk a melegbe, főleg én, mivel tetőtéri a szobám.


Mit lehetne tenni? Tényleg minden egyes reggel ezt csinálják, még hétvégén is, nagyon elegem van belőlük.


2012. júl. 24. 12:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
62%

Pedig én is a rendőrséget javasolnám. Olyan nins, hogy nem mennek ki...


Vagy: Slaggal locsold le őket.

2012. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
57%
szerintem ha elmész és feljelentést teszel , kötelesek kivizsgálni az ügyet..
2012. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Hehe a slag jó ötlet :)

Csak félek, hogy majd bosszút állnak rajtunk, pl ők mérgezik meg a kutyákat

2012. júl. 24. 12:45
 14/23 anonim ***** válasza:
93%
Estefele bömböltesd kicsit a hifit, ha van akkora hangereje. Esetleg a kocsiban a rádiót.
2012. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%

Este 10kor csinálsz egy hangos házibulit, pont amikor mélyen alszanak. Ez a megoldás vagy beválik vagy nem, ha nem akkor neked is jobb a lelked mélyén hogy volt revans.

Vagy hívsz hivatalos suhancokat (gördeszkásokat,bmx-eseket) az utcátokba egész nap ott menjenek fel-alá, az a rémálmuk.


Megértelek, a mi utcánkba is a házunk előtt szoktak gyülekezni és ott traccspartyznak több órán keresztül.

Nem tudom kinyitni az ablakot mert akkor az kell hallgatnom, hogy mi van a Benőkével és milyen jó/rossz idő van ma.

2012. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%

Nem is olyan régen átjött a szomszéd 17 éves fia hozzánk. Elmondta,hogy teljesen kikészül a szomszédoktól hasonló okok miatt mint te kérdező. Mondta,hogy ha engedjük akkor pár napig teljes kakaón kemény rockot bömböltetne a szomszéd néniknek. Kezdve a Mettalicától az Ac dc együttesig. Mi benne voltunk,hiszen úgysem voltunk otthon pár napig. Amikor hazajöttünk,elmesélte,hogy úgy szaladtak ki mintha ágyúdörgést hallottak volna. Kopogtak,csengettek,de csak annyit reagáltak,hogy "bocs,nem halljuk a zene miatt hogy mit mond"

Végül is azóta nincs gondja a szomszédokkal..Megtette a hatását a zene..:)

2012. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%

Te is csinálj zavaró dolgokat nappal amikor ők csendes pihenőt tartanak: zene, kiabálj, labdapattogtatás betonon.

Szüleid mit szólnak ehhez?

2012. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
72%
Én is megfognám a locsolót az fix. Valamit valamiért. Ha hagyod, soha nem alszotok 6-nál tovább. Egyszer szépen kérném, másodszor szépen kérném és figyelmeztetném a következményekre, harmadszorra megteszem. A kutyusokkal sokmindent nem tudsz tenni, ha kiengedik, ugatás lesz, de a nénik még lehiggaszthatók. Egy kis vízbe pedig még senki nem halt bele.
2012. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Figyeljetek,azért elképzelnélek titeket öregasszonyként/öregúrként.. Komolyan hogy vagytok képesek ilyen szemét dolgokat írni? Lehet ,hogy felpontozzátok egymást,mert hú de jó vicces,mert veletek is történt hasonló és megértitek egymást.. de akkro sem kéne iylen kö*sögségeket írni,hogy petárda?? Normálisak vagytok? Ilyennel viccelni sem kéne,kíváncsi vagyok ,hogy ti akkor is nevetnétek ha a kezetekben robbanna fel! Az öregek nehezebben fogják fel a dolgokat,vagy nem érdekli őket,mert ők úgy akarják tölteni a hátralévő idejüket,ahogy akarják és lehet,hogy az a legjobb dolguk,hogy beszélgetnek. Próbáld többször mondani neki/k. Most nem érdekel,hogy le leszek pontozva ,mert remélem elolvassátok és megértitek.


14/L

2012. júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ajjj kiscsaj hát menjen át a szomszédba üljenek be a nappaliba azt ordibáljanak... azért mert idős tisztelni kell őket, de ez nem kiváltság, hogy akármit megengedhet magának. Majd ha egy tizessel idősebb leszel és 8óra munka után mész haza a gyerekedhez főzni, és hajnal 6kor erre kelnél már mindjárt nem ez lenne a véleményed. Ez nem egy holmi hóbort, hogy lassan megy az utcán és kikerülöm, ez egy zavaró tényező ami zavarja mások életét.
2012. júl. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!