Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni a szomszédok...

Mit lehetne tenni a szomszédokkal? A szép szó nem használ.

Figyelt kérdés

Már kb 2 hónapja reggel 6-kor arra ébredek, hogy üvöltöznek az utca egyik oldaláról a másikra az öregasszonyok. Az egyik mellettünk lakik, és a másik velünk szembe. Tipikus rikácsoló hangjuk van. Aztán szokás szerint kiszabadul a kutyájuk, végigugatják a kutyák az úton (kertes házak vannak erre) legalább fél órán át, közben az öregasszonyok üvöltöznek. Ráadásul nekünk is van 2 kutyánk, akik ugyanúgy ugatnak.

Kimentem már szólni párszor szépen, hogy legyenek szívesek kicsit halkabban, mert nem lehet így aludni. Az egész családunk felkel reggel 6 körül... Csukott ablaknál meg megdöglünk a melegbe, főleg én, mivel tetőtéri a szobám.


Mit lehetne tenni? Tényleg minden egyes reggel ezt csinálják, még hétvégén is, nagyon elegem van belőlük.


2012. júl. 24. 12:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok mellesleg még ha élni fog (adja isten!!) még 20 évet akkor 20évig arra keljen, hogy ő ordibál csak mert idős?!
2012. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

19-es, te 14 évesen maradibb vagy, mint a szóban forgó öregasszonyok. Senki sem gondolta komolyan a petárdákat, nyugodj meg.


Amúgy meg oké, hogy "úgy akarják eltölteni a hátralévő éveiket, ahogy akarják", de ezt miért kell feltétlenül mások tudtára adni? Miért kéne másoknak csöndben tűrni azt, ahogy viselkednek, csak mert idősek? Az utca 99%-a alkalmazkodjon a két nénikéhez? Máskor meg ők pampognak hogy "a mai fiatalság" milyen harsány, meg tiszteletlen. És ha már a tiszteletnél tartunk, ennek oda-vissza kéne működnie...

2012. júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Eltudom képzelni,hogy milyen nehéz lehet,ugyanis anyukám többet dolgozik és korábban is kel és nekünk is sok problémánk van,nagyobb mint ez. Jaj és attól még ,hogy 14 éves vagyok és ezt írtam nagyon nem vagyok maradi ;D ,csak tudjátok van egy olyan szó hogy respect(tisztelet) és én tudom mi az és az hogy a korom miatt lenéztek az baromi ciki! : D Nem mondtam,hogy tűrni kell,de azért mindennek van határa,tudom hogy nem gondoltátok komolyan,oda is írtam,hogy viccnek is rossz.
2012. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!