Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetemistaként jó ötlet egy...

Egyetemistaként jó ötlet egy egy személyes szobába költözni? Vagy keressek egy értelmes lakótársat?

Figyelt kérdés

Előző évben egy 21 éves,de 13 évesként viselkedő lánnyal laktam egy szobában,aki tök önállótlan volt,még kopogni sem mert,mindig a szüleitől,vagy tőlem kérdezte,h mikor mit csináljon,ez a csaj lelépett,kéne egy lakótárs,mert egyedül nem lakhatnék egy kétszemélyes szobában.

De van egy másik verzió,van egy kicsivel drágább,egy személyes szoba,teljes felszereléssel,ahol nem kell senkivel megosztanom semmit,nem kell arra figyelnem,h nem lop-e meg a szobatársam,nyugodtan tudok tanulni,senki sem zavar.,

Ti melyiket választanátok,a kétszemélyes,vagy az egyszemélyes szobát,az egyszemélyes nem lesz egy idő után unalmas?


2012. júl. 24. 14:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
külön szoba inkább,vagy egy barátnőddel költözz össze,akit annyira azért ismersz,hogy nem kell lopástól és hasonló kellemetlen dolgoktól tartanod
2012. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
"este hangosan végzett önkielégítést" ez komoly? :D Jézusom, ez nagyon gáz! De ezt mégis hogy kell elképzelni? Ott feküdtél a mellette levő ágyon fél méterre és ő ott kutatott a nunijában?
2012. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
igen,kedves utolsó,ahogy leírtad,esténként betéttel végzett önkielégítést,és szuszogott...a fene egye meg
2012. júl. 24. 14:49
 14/19 anonim ***** válasza:

OMG!, ez nagyon gusztustalan!


én szeretek egyedül lenni, ha társaságra vágyom, akkor elmegyek itthonról :)

max egy nagyon jó baráttal laknék együtt, akit már 100 éve ismerek, tudom milyen szokásai vannak, és lehet vele értelmes beszélni, kompromisszumot kötni.

vadidegennel nem laknék egy lakásban sem, nemhogy egy szobában.

2012. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ez sajnos pénz kérdése, de én semmiképpen nem laknék egy szobában idegennel. Még nagyon jó barátnővel sem. Akkor inkább betársulnék egy olyan albérletbe, ahol van egy külön szobám és megosztjuk a konyhát-fürdőt. Legalább eddig a szintig kell a magánélet. A csukott ajtó mögött csak én akarok lenni, vagy az, akit oda beengedek.
2012. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Tuti nem laknék együtt senkivel, még ismerőssel is csak külön szobában. Szeretek egyedül lenni, de ha pl. lenne pasim, hogy vinném fel magamhoz ha a szobatárs is ott gubbaszt? Vagy ha csak buliból hazaviszel valakit. Szóval mindenképp egyedül. Meg elég értékes dolgaim vannak ahhoz, hogy akárki ellopja őket, laptopok, TV, stb.
2012. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
betéttel? azt meg hogy? bocsánat, hogy ezen "lovagolok", de ez annyira abszurd :D
2012. júl. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ma 16:11


Jajjmár:-)

Nyilván dörzsölgette vele a csiklóját.

2012. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
IGEN,ahogy az utolsó írta
2012. júl. 25. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!