Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a barátnőmre,...

Féltékeny vagyok a barátnőmre, mit tegyek!? Idegesít is!

Figyelt kérdés

Általános óta barátok vagyunk, én kicsit ilyen "fiúsabb". Néha cukkol, meg cikiz , mert van hogy nem mindig fürdök és roszsul esik mert nem vagyok büdös meg fújom magam. Csak ő ilyen piperkőc, napi2x fürdik, meg elég jó adottságokkal rendelkezik és csinos meg szép is.

Meg ha találkozunk többi barátőnkel társaság vagy valami..én sörözök ő borozni szokott. Mit tegyek hogy ne akarjam utánozni?

Szép akarok lenni, de én nem akarok folyton ak ülsőmmel törődni.

oké művelt meg szép de neki is vannak hibái. Meg színészkedik ésm ost benne lesz ebbe az rtl-es sorozatba és tökre el van szállva.

meg cukkol h nem hordok betétet-.-"


2012. aug. 4. 17:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ok.Csodálkozol?Tiszta bajos vagy.
2012. aug. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A vatta nem igazán zárja magába se a folyadékot, se a szagokat. Pláne ilyen hőségben pillanatok alatt bomlásnak indul a vér. Miért nem használsz tampont vagy betétet? Sőt, létezik egy hüvelytölcsér nevű eszköz is, ami szintén hasznos - ha már nem vagy szűz.
2012. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!