Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti is megfigyeltétek, hogy...

Ti is megfigyeltétek, hogy főleg vidéken, de azok a nők, lányok akik nem találnak munkát, elmennek szülnek 1-2 babát?

Figyelt kérdés

Itt vidéken, alig van munka és azt vettem észre, hogy sokan 25 évesen vagy fiatalabban feladják a munkahely keresést és inkább elmennek szülnek 1 vagy 2 kisbabát.

Mi a véleményetek erről?

Ti is ezt teszitek?



2012. aug. 21. 22:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyi ha nincs semmilyen anyagi egzisztenciám mégis mi a tökből nevelem fel a gyereket? Szüljem anyámék nyakára, aztán majd lesz valami? Ez nem úgy van. Persze van, aki csak úgy szül a nagy világba, de én megakarom adni legalább azt a színvonalat a leendő gyermekemnek, mint amit nekem a szüleim megadtak. Nem éltem luxusban, de ami értelmes dolgot kértem mind megkaptam.
2012. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen nők általában már férjnél vannak és eltartja őket, majd a születendő gyermeket is a páruk. Még munkahelyet se kell keresniük.
2012. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Vidéki vagyok, 32 éves, 2 éve diplomás munkanélküli,és eszem ágában sincs még szülni, mert nem tudnám miből eltartani, és nem vagyok férjnél. Többek közt azért sem vesznek fel, mert szülő korban vagyok.
2012. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!