Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy birják emberek leélni...

Hogy birják emberek leélni így az életüket? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sokszor látom h embereknek kb ennyiből áll az életük h reggel mennek melóba, majd bevásárolni, majd haza, alszanak pár órát és kezdődik elölről.

És semmi jó nincsen benne és sokan már 50 éve minden nap így élnek és nem is akarnak változtatni.


2012. szept. 13. 15:52
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
100%

Tudják hogy máshogy nem lehet megélni Magyarországon.

Am mit keres ez a Szerelem, Szex témakörön belül?

2012. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak az egyik oldal, a folyton bulizó gyöngyszemek is nyomorékok...
2012. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
97%
Pl. mi az a meló, amit csinálnak. Neked lehet az nem izgalmas vagy érdekes, viszont másnak lehet. Jó mondjuk egy gép előtt gubbasztani tényleg már nagyon érfelvágós, de pl. egy tanárnak vagy egyetemi profnak lehet mozgalmas élete, rendőrnek, pszichomókusnak, stb. stb.
2012. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki élhet 5*-os életet. Régebben én is mindig jártam ide-oda, mert ráértem, szabhattam rá időt... De ha nem tudsz rá időt szakítani akkor el is felejtheted... Mire hazaérek már csak arra van kapacitásom, hogy aludjak... A házi munka meg még vár rám.
2012. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
*Amúgy neked hogyan telik a napod?
2012. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Én se mondom h érdekesen, de legalább néha kiszakítom magam a mindennapokból, ha más nem legalább a hétvégéken, de tudom sok emberről h nem teszi meg még a hétvégéken se.

Vagy az is elég rossz látvány amikor mennek gyalog az utcán v a busszal szenvednek be a munkahelyre a dög melegben v a téli hidegben..

Én legalább autózok egy jót minden nap mikor hazafelé tartok, direkt teszek kitérőt h szétnézzek a városban meg ilyenek. Nem kell cipekednem a nehéz csomagokkal a boltból hazafelé a melegben úgy h elolvadok, stb..

2012. szept. 13. 16:05
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
mert ez az élet...az élet pénzről szól munka nélkül pedig nincsen pénz...gondolom ők is eltudnák máshogy képzelni az életüket ahogy mindenki más is de ha nem dolgoznak akkor miből éljenek?
2012. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Dolgozzanak , nem azt mondom h ne, én is ezt teszem, de akkor már élvezzék ki h dolgoznak és ne a buszon szenvedjenek meg gyalogoljanak.. én pl ezt minimumnak tartom h még a szomszédba se kelljen gyalogolnom , ennyit legalább megengedhessek magamnak h mindenhova kocsival mehessek.

Ettől egyébként bárki bármit mond sokkal jobban érzem magam. És ez nem sok a többi szórakozásomhoz képest.

2012. szept. 13. 16:17
 9/40 anonim ***** válasza:
72%

Karrier kérdező karrier,én is még hasonlóan élek,meló,otthoni meló,egyetem,edzés,jah és magamra főzök.Igen konkrétan meghalni nincsen már időm,de ennek meg lesz a gyümölcse,mert amikor előléptetés lesz tuti engem léptetnek elő,mert rengeteg hajtok a cégnél.

Ebben leljük örömünket,ne tudd meg amikor ,,na most van még 2000Ft-om vajon elég lesz-e még két hétig,na akkor hogy osszuk be",na neeee ezt soha többet volt ilyen,ellenségemnek se kívánom,magas fizetés kevés meló és felelősség ritkán jár együtt,ezt jegyezd meg.

Fejlődéshez pénz kell,szórakozáshoz pénz kell,boldogsághoz szintén pénz kell,bármihez.Ha van célod akkor nyilván te is hajtanál állandóan.

2012. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
amúgy igazad van ha már dolgozom legyen értelme hogy kocsival és nem buszon meg gyalog járok
2012. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!