Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy birják emberek leélni...

Hogy birják emberek leélni így az életüket? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sokszor látom h embereknek kb ennyiből áll az életük h reggel mennek melóba, majd bevásárolni, majd haza, alszanak pár órát és kezdődik elölről.

És semmi jó nincsen benne és sokan már 50 éve minden nap így élnek és nem is akarnak változtatni.


2012. szept. 13. 15:52
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Kérdező, te mennyire egy hedonista, lusta ember vagy...
2012. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
nem ismerem ezen szavak jelentését :P
2012. szept. 17. 13:10
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém, végigolvastam ezt, hát a kérdező nem egy teljesen komplett állat.
2012. nov. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
hedonista = csak az élvezeteknek élsz.
2012. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tudod, drága rózsaszín burokban élő embertársam, n em mindenkinek biztosítanak olyan munkakörülményeket és keresetet, hogy egyáltalán LEHESSEN autója, vagy fenn tudja tartani, még kevésbé a biztosítást, benzint fizetni hozzá. Tudod, vannak, akik éhbérért tepernek napi 8-10 órákat, és lóf@szt sem kapnak cserébe. Nem azért nem változtatnak, mert nem akarnak, hanem, mert NEM TUDNAK, egyszerűen nincs más lehetőségük. Örülj, hogy nem ezek közé tartozol, és fogd szépen be a szád.
2013. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
100%

Sajnos igaza van az előttem szólónak, sokan nagyon is sokat dolgoznak nagyon kevés pénzért, attól függetlenül, hogy mennyire tanultak. Végtelenül sajnálom azokat, akiknek már gyermekként is az volt az álmuk, hogy ehessenek egy héten többször is húst, és most nekik is gyerekük lett, és ugyanúgy nem tudnak megadni nekik sok dolgot. Tényleg örülj, hogy nem tartozol közéjük, és pont ezért, mert ilyen kiváltságos vagy, próbálj meg segíteni pár arra érdemesnek, ha tudsz.


Az autóhoz hozzászólva én is megtehetném, hogy autóval megyek mindenhova. De mivel budapesti vagyok és nagyon szeretem a belvárost, ezért nem érdemes. Ezenkívül, ha nem sétálok kb 10 km körül egy nap rossz a közérzetem, mert egyetemista lévén rengeteget kell ülnöm. Ha rossz idő van, akkor is kimegyek sétálni, mert nem bírom ki, még úgy sem, hogy járok edzőterembe mellette. Az autót olyan szempontból nagyon szeretem, hogyha vizsgaidőszak van megkérek valakit, hogy vezessen, és tök jó út közben tanulni.

2013. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
A 80-as években olvastam egy számomra akkor megrendítő könyvet. "Múlt,jelen,jövő" volt a címe és lengyel író írta.Dokkmunkások életéről szólt és arról,hogy az életüket az általad felvetett módon élik le! Sose gondoltam volna a megírt élethelyzet majd Magyarországon is beköszönt.Az említett időszakban egy hónapban meg tudtunk venni 3-4 könyvet,háromhavonta eljutottunk színházba,gyerekeinkkel elmentünk nyaralni és nem kellett várni a hónap végét,hogy fizetést kapjunk!!
2013. ápr. 28. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Úgy bírják, hogy a muszáj nagy úr. Előbb-utóbb mindenki megtanulja (még ha nem is feltétlenül mindenki a pénzügyek kapcsán...)
2013. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Hogy lehet ilyen kérdést feltenni? :D

Mert mondjuk aki hétfőtől péntekig dolgozik, reggel elindul, és este 6-fele ér haza (esetleg még ingáznia is kell 2 település között), az örül, ha este leteheti a s*ggét, hétvégén meg örül, ha egy kicsit otthon PIHENHET, mivel hétfőn kezdődik minden elölről.

Szerintem ezért..... :-D

2013. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Ja, Kérdező!

Te gondolom egy 15 éves kis l*vnya lehetsz, akinek anyuci meg apuci eltartja a s*ggét. Nagyon nem ebben a világban élsz úgy látom. Hogy lehet ilyeneket beszélni mint Te, el se bírom képzelni...

2013. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!