Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy birják emberek leélni...

Hogy birják emberek leélni így az életüket? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sokszor látom h embereknek kb ennyiből áll az életük h reggel mennek melóba, majd bevásárolni, majd haza, alszanak pár órát és kezdődik elölről.

És semmi jó nincsen benne és sokan már 50 éve minden nap így élnek és nem is akarnak változtatni.


2012. szept. 13. 15:52
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Én a légkonditól náthás leszek, szóval hanyagolom. Ez a gond az egyetemen is, állandóan megy a kondi és meg ott döglődök. Tudom, 1st world problems.
2012. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
77%

Árnyékos parkban meleg? :D

na szóval kövér vagy, ilyen felfogással sosem lesz csajod . Volt egy pasim aki csak kocsival akart menni mindenhova hát dög unalom volt. jobb volt az elején, amikor csak setaltunk és fogtuk egymás kezét.

2012. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Képzeld nem vagyok kövér, csak kényelmes, meg talán anyagias is. De am rendes ember vagyok, és néha még sétálni is szoktam, de csak mint külön program, nem kötöm egybe a melóba menéssel :)

És szerintem sok lány/fiú elirigyelné tőlem ezt az életmódot ha jobban tudnák h miket csinálok :) Innen nézve igenis unalmas amilyen a többiek élete.

2012. szept. 13. 18:27
 24/40 anonim ***** válasza:
50%
Mindenki a maga sorsa kovácsa,ha ők így akarnak élni,úgy kell nekik.Amúgy szerintem ezt nem sok választja el a rabszolga élettől.Csak dolgoznak a megélhetésért,semmi továbblépés,vagy változás,csak minden nap ugyanaz,nehéz belőle kilépni.Én ebbe akkor kóstoltam bele egy kicsit,amikor boltban kezdtem el dolgozni.De nem bírtam sokáig,úgy éreztem,nincs igazi életem.
2012. szept. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Én se birom az ilyen átlagos dologkat, bolti eladó, meg takarító, hát ezek borzalmasan hangzanak :S Ahogy az is ha buszoznom v vonatoznom kellene és utánna a koszos utcán végiggyalogolni a panelházig ahol a lepukkant liftel felmenni az emeletre.. hát elég lehangoló lehet.. :/
2012. szept. 14. 12:39
 26/40 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó és kérdező érdekes dolgokat írtok.Hasonlóan gondolom,nem is a munkásokkal van bajom nekem se sőt tisztelem is őket.Én főleg attól akadok ki,ha elkezdik szidni aki sikeresebb vagy gazdagabb:,,háá k_csög újgazdag,de könnyü neked,anyuci kisfia,....blabla".

Én ezektől,persze tenni érte egyik sem hajlandó,elvan magának,de közen meg irigykedik és rongál,na én ezektől.

Aki normálisan végzi a dolgát azt becsültem mindig is legyen az kubikos vagy akármi.


Annyi,hogy tudom,én nem olyan életet akarok élni,én utazgatni akarok Balira,Mallorcára,Ibizára,csajozni fullos csajokat d_gni,sokat sportolni(70évesen is kigyúrt izmos fiatalos férfi lenni),elmenni Indiába megismerkedni a filozófiájukkal,IT szakmában egy ismert embernek lenni,vezető beosztásban 7 számjegyű fizut kapni nagy multinál vagy saját bizniszben,beszélni 5 nyelvet,persze anyagilag független lenni havi minimum 3 misit keresni,testépítésben amatőr versenyeken indulni.Ezér hajtok ezér van,hogy alig alszok,ezér tanulok,ezér nem pihenek.

Nekem ezek a céljaim.És nem egy panelban havi bruttó 200-ért ellenni,nagyon nem,hanem amit fent írtam.


És tudom,hogy megcsinálom,van ami hajtson.

2012. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
6%
Ez van, aki ebbe belenyugszik az meg is érdemli.
2012. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
A sarki boltba is kocsival jársz?
2012. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

igen, sőt, ide a szomszédba is amiért sokan morognak -.-

pedig 5km-re van kocsival, csak van ilyen kis gyalogos utacska ami olyan 50m de kocsival kerülni kell és így 5km.

De őszintén ha 50m lenne kocsival is akk is azzal mennék :D

2012. szept. 15. 23:27
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

"kkor már élvezzék ki h dolgoznak és ne a buszon szenvedjenek meg gyalogoljanak.. én pl ezt minimumnak tartom h még a szomszédba se kelljen gyalogolnom , ennyit legalább megengedhessek magamnak h mindenhova kocsival mehessek."


Ami Neked jó, az talán nekem nem való - ahogy az LGT énekli.

Nem tudsz úgy közlekedni, hogy ne kelljen az utat nézned, figyelned. A gyaloglásban, buszozásban az a jó, hogy közben teljesen kikapcsolhatsz, és azt az időt a fejedben hasznosan töltheted el, gondolkodással.

Én ha nem gyalogoltam 10 km-t egy nap minimum, el se tudok aludni, nagy a mozgásigényem. Ha éjjel 3 óra van, akkor éjjel 3-kor megyek el sétálni, mert KELL. Megőrülök, ha ülnöm kell.

Akkor is, ha a kocsival kellene foglalkozni. Énnekem semmi élvezet nincs az autózásban, csak szenvedés.

A rá költött pénzről nem is beszélve. 1 liter benzin áráért már színházba is lehet menni.

2012. szept. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!