Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy birják emberek leélni...

Hogy birják emberek leélni így az életüket? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sokszor látom h embereknek kb ennyiből áll az életük h reggel mennek melóba, majd bevásárolni, majd haza, alszanak pár órát és kezdődik elölről.

És semmi jó nincsen benne és sokan már 50 éve minden nap így élnek és nem is akarnak változtatni.


2012. szept. 13. 15:52
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Az autózás pont hogy nem szórakozás, mit látsz? Utat, autókat.Gyalog bejarhatod a várost, elvezgeted a friss levegőt, leulhetsz egy parkban fagyit enni, beszélgetni.
2012. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim válasza:
97%
Mekkora egy ba romarcu vagy ecsém. Hány éves vagy? Szerintem max huszonegynéhány, az átlag magyar örül ha a családját eltudja tartani, nem h még bulizzon id mellé. Idiot
2012. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Az autózás pont hogy nem szórakozás, mit látsz? Utat, autókat.Gyalog bejarhatod a várost, elvezgeted a friss levegőt, leulhetsz egy parkban fagyit enni, beszélgetni.

Ja és minimalberbol senki nem tud fenntartani egy autót, ha ennyire csoroknak mondják magukat az emberek, akkor, hogy van pénzük kocsira??

2012. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Igen huszonéves vagyok, és?

Én nem akarom a parkba szívni a levegőt meg az utcán vonszolni magam a dög melegbe h majd meghalok, nyugisan ucsörögve a kocsiból szeretem nézni a körülöttem zajló dolgokat ;)

2012. szept. 13. 16:35
 15/40 anonim ***** válasza:
62%
Japánban, Koreában és még néhány országban az egész társadalom így él. Szerintem elviselhetetlen, undorító munkamániások. Nem csoda, hogy mesevilágban élnek (manga,anime).
2012. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Abban a büdös kocsiban, inkább, mint egy hus parkban??

elég kövér disznó lehetsz, ha még szomszédba is kocsival jársz :D de minimum egészségtelen

2012. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fszomért menjek autóval a boltba, amikor megtehetem gyalog is? Sokkal kényelmesebb vagy pl. bicóval vagy rollerral is, mint autóval, pl. itt Budapesten a sok idióta dudálgat egymásra, én meg csak ellibegek mellettük.

Bár igaz, egyáltalán nem tetszik a város a nagy tömeg miatt, de nincs más választásom.

2012. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim válasza:
100%
Nem értem miért ekkira baj neked ha valaki nem kocsival jár dolgozni. majd ha lesz családod nyögöd a lakáshitelt meg a többit máshogy fogod látni de sterintem te egy ilyen elkémyeztetett apuci tele lovéval mindent megkapok gyerek lehetsz.
2012. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
43%
Kövér dusznó, és egy idiota
2012. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Én meg pont úgy vagyok h minek menjek gyalog ha mehetek kocsival is ;)

Am meg a parkban meleg van de a légkondis kocsiban pont jó hüvös van :P

2012. szept. 13. 16:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!