Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudtok mondani olyan tevékenys...

Tudtok mondani olyan tevékenységet, amiben általánosságban jobbak a férfiak, mint a nők?

Figyelt kérdés
Mint például a vezetés.
2012. szept. 24. 16:30
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
95%
De ettől most mi a jobb? Ilyenkor mit éreztek, amikor ezt leírjátok? Számomra teljesen abszurd dolog összehasonlítani a nőt és a férfit. Mert igen, van olyan férfi vagy nő, aki ebben vagy abban jó... és akkor? Nem tök mind1... Ha te nem vagy rá képes, akkor miért fontos hogy mások képesek-e rá avagy egyáltalán nem?! Ebből csak érvek és ellenérvek lesznek, ami vitát szül... De ez csak az én véleményem...
2012. szept. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:
43%

Kedves férfiak és nők.


Én férfi vagyok és egyértelműen bizonyítható mindenki számára az a tény, hogy a nők erősebbek fizikailag és szellemileg is.


A férfi rendkívül helyt áll a minden napokban, amikor nem történik semmi, amikor keménykedni kell vagy amikor ökörködni, hülyülni kell. Simán boldogulnak egészen addig, amíg nem következik be valamilyen trauma, ez lehet fizikai és szellemi egyaránt.


Nézzétek meg a mai férfiakat. Az egyik része puhap*cs, kis emo-s sz*rházi, még a saját anyjuktól is félnek és facebookon fényképezik magukat a tükör előtt egy érintőképernyős telefonnal, miközben csücsörítenek. Ehhez nem is fűzök semmit sem hozzá...

A másik rész a nagyképű egoista "én vagyok a jani" férfi, rendszerint nagy termetű rövid hajú vagy kopasz, nem félti leborotválni a mellkas szőrzetét és a kis selymes mesterségesen létrehozott testével és agyon szolizott bőrével azt hiszi, hogy ő szarta a világot.

Van még egy harmadik csoportnyi férfi, aki elismeri a hibáit, bizonyítani akar magának és másoknak, általában ideális, arányos testalkatú, test tömeg indexe kb. 20-25 közé esik, nem riad meg a kihívásoktól és mély tiszteletet táplál a nők iránt.


A jelenlegi adatok Magyarországra jellemzőek és igen vázlatosak! És azt sem kell kiemelnem, hogy nyilván attól, hogy valaki rövid hajú vagy kopasz esetleg izmos vagy sovány, attól még lehetnek pozitív tulajdonságai az összes csoportból. Sőt, általános a 3 csoport keveredése.


Nézzük meg a nőket.


A nők többen vannak, mint a férfiak, ez nekünk jó :)

Számomra teljesen egyértelmű, valamint a környezetemben élők tapasztalatai alapján ésszerű kijelentés az, hogy sokkal könnyebb értelmes mégis szép hölgyet találni, mint férfit (modellünkben most ne tárgyaljuk meg azt, hogy az ízlések mindig változtatják a szükségességet).


Amikor a férfiak sírva rohannak anyucihoz vagy a haverokhoz, a nő a talpára áll - ha kell magas sarkúban is - és az igazi nehéz helyzetben rendkívül bátran képes viselkedni. Megküzd a problémákkal és rendszerint le is győzi azt, az energiája gyakorlatilag végtelen, addig tud harcolni célja elérésében, amíg az utolsó csepp energiáját fel nem emészti a tette.


Én ezt már számtalanszor tapasztaltam a környezetemben, amelyik férfi ennek az ellenkezőjét látja, az valószínűleg még nem tapasztalt ilyesmit. Ez nem gond.


Válasz a kérdésre: sajnos vagy nem sajnos a nők jobbak általánosságban és extrém helyzetben is, mint a férfiak, de ha kell egy olyan pozitív tulajdonság, amivel szélesebbnek láthatod majd a mellkasodat, akkor íme: a férfi bizonyítottan alkalmasabb nagyfokú fizikai igénybe vételre. A férfi olyan képességekkel rendelkezik, amely lehetővé tenné számára azt, hogy jobb legyen a nőnél. Ez nem jelenti azt, hogy meg is teszi.


"Mint például a vezetés". Ja...

2012. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 intrepid ***** válasza:
8%
A nők, amikor kifogynak az érvekből, előjönnek azzal, hagy ők gyerekeket szülnek. Igazuk van, dicső dolog. De azt a gyereket valaki megcsinálta, és az nem nő volt.
2012. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves "férfiak" irkálnak ide? Majd nézzétek meg magatokat 40 körül nő nélkül mire mentek.
2012. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
80%
hasonfekve alvásban és tökvakarászásban biztosan. bár a második megkérdőjelezhető.
2012. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
43%
Autóvezetésben azért elég sok nő bénázik. Sőt, ha valaki bénázik előttem, az szinte biztosan nő.
2012. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
38%
A kérdező vagy egy agyatlan emancipációpárti leszbikus, aki nem hajlandó figyelembe venni a biológiai különbségeket, vagy egy szomorú életű, csalódott lúzer nő!
2012. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
sör-virsli verseny...
2012. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

Egy nagyon fontosat és kézenfevőt kihagytam: a férfiak jobban abban, hogy jókat mondjanak férfiakról.:)))

2012. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Ööö nem mondanál ilyet, ha olvastad volna az előbbi kommentemet.

Szal Morpheus leírta, h a mai pasik mekkora puhapöc.sök, bezzeg a nők, akik mindig talpra esnek.

Erre írtam, h jah, ha talpra esésnek lehet azt nevezni, h a nők nagyrésze összeszed magának egy pénzes pasit és élősködik akkor igen.

Erre az én kommentem törlik, a másikat meg nem.

Ebből látszik, h a nők egy valamit tudnak:

Rinyálni.

2012. szept. 24. 19:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!