Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudtok mondani olyan tevékenys...

Tudtok mondani olyan tevékenységet, amiben általánosságban jobbak a férfiak, mint a nők?

Figyelt kérdés
Mint például a vezetés.
2012. szept. 24. 16:30
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
49%

hát ez eléggé ember függő. átlagban a férfiak 5 ponttal több iq-val rendelkeznek, de a nők általában jobb alkalmazkodó képességgel rendelkeznek.


én fiú vagyok, és én szerintem nincs olyan, hogy a férfi jobban csinál dolgokat mint a nő. ugyanúgy van kitűnő, női buszvezető, szerelő stb. is mint ahogy férfiban. férfiakból is vannak jó kozmetikusok, divattervezők stb.


de az tény hogy a nők többsége nagyon sok mindent képesek baromira túl bonyolítani. persze nem akarok általánosítani, de nőket akiket ismerek, a legnagyobb százalékuk kitűnő szarkeverő, illetve baromi egyszerű dolgokat 5ször bonyolultabb módon csinálnak meg, mondván hogy ez nem ilyen egyszerű.



persze ez még mindig ember függő és ez csak az én véleményem.

2012. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Messzire pisilés:)
2012. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
49%

Mikor tanulóvezető voltam, a nőknél a következő dolgokat tapasztaltam:

- harmincpáréves középiskolai rajztanárnéni (akinek azért kéne látnia az erdőt a fától) majdnem bevitt minket 2 román kamion közé, mikor a lámpa sárgán villogott, mert ő nem látta a 1,5 mx1,5 m-es stoptáblát a lámpa mellett

- teljes lelki nyugalommal váltogatják a sávokat, ami nem is baj, de mindezt záróvonalon és index nélkül

- beleszáguldanak a körforgalomba 50-el, aztán csodálkoznak, hogy fékezésnél az alulkormányzottság miatt nem kanyarodik az autó

- a stop, elsőbbségadás kötelező, és parkolást jelző táblákon kívül semmit sem ismernek. A főútvonalat jelző tábla mellett megállt a csajszi elsőbbséget adni jobbkéz-szabályra hivatkozva, ezután szemrebbenés nélkül behajtott az egyirányú utcába a rossz oldalról.


Hirtelen ennyi. Persze ismerek nagyon jó női sofőröket, sógornőm, párom és egyik ismerősöm például nagyon jól vezet, de sokan olyan szarvas hibákat követnek el, amit még egy 5 éves kisgyerek sem tenne.

2012. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Te kérdező, te ilyen nőellenes vagy?


Mert nincs ezzel semmi gond, nem kell velük kapcsolatot létesíteni, ha nem akarsz. Fölösleges erről itt kérdést írnod. Igazából senki nem akar meggyőzni róla, hogy a nők milyen fontosak a Te életedben meg bla bla, mert nincs szükség rá. Legyél divattervező!


Szabad világot élünk! :-)

2012. szept. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag a férfiak mindenben jobbak mint a nők. Egy férfin nagy a felelősség ezért természetes hogy az otthoni házimunkát a nő végzi el nem azért mert a férfi nem tudja hanem mert jóval fontosabb dolog is van. Gyakorlatilag a férfiak nélkül nem létezne tudomány, politika, filozófia és még sorolhatnám. A legtöbb feltaláló férfi mert a nőket nem érdeklik a hosszútávon fontos dolgok. Az is kérdéses hogy férfiak nélkül fenntudna maradni egy technikai civilizáció. Valószínűleg nem.
2012. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

abba azért belegondoltál, kedves utolsó, hogy mielött a nők kivívták volna (elméletben létező) egyenjogúságukat, nem kerültettek be az oktatási rendszerbe, így igen nehéz lett volna bármilyen tudományos eredményt letenniük az asztalra?

ennek a rendszernek az utórezgése a Te hímsoviniszta felfogásod. Nomeg a kedves kérdezőé. mért kell ilyen hülyeségen marakodni? fogadjuk már el, hogy a nő is ember, a férfi is ember (sőt, bőrszínre, vallásra vagy szexuális irányultságra való tekintet nélkül az), így mindegyik nemben vannak nagy emberek, átlagosak és kicsik.

Ti előszeretettel takaróztok amásik két kategória érdemeivel és erényeivel, ezáltal pedig elhiszitek, hogy a 'kasztotokon' kívül esők szar alakok, szarabbak mint ők. pedig nem.


..amúgy gratulálok, remek provokatív kérdést sikerült kiírnod. ebben biztosan jobbak a férfiak..


17/L

2012. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Milyen oktatási rendszerről beszélsz? Sokszor jobbágysorból felemelkedő parasztok is képesek voltak autodidakta módon feltalálni, felfedezni valamit. Ráadásul a férfiaknak sokkal kevesebb idejük volt a művelődésre hiszen háborúz és földet művelni is kellett. Egyszerűen a nőket nem érdeklik ezek a dolgok és ez nem is baj csak a mai liberalizmus megpróbálja a férfiak fölé emelni a nőket ami azzal jár hogy felborul az emberi társadalom évezredes rendje.. Egyenjogúságról beszélnek amikor az már régóta megvan. Ráadásul a nők már elég régóta benne vannak az oktatásban és mégse hallani hogy özönlenének ki a tudós tehetségek közülük.


"Ti előszeretettel takaróztok amásik két kategória érdemeivel és erényeivel, ezáltal pedig elhiszitek, hogy a 'kasztotokon' kívül esők szar alakok, szarabbak mint ők. pedig nem."


Most mire gondolsz? Arra hogy beszélünk a zsidóság és a cigányság bűneiről? Én a franciákat sunyi, alattomos nemzetnek tartom pedig fehér vagyok, európai . Ahogy bizonyos ázsiai nemzeteket nagyon tisztelek (Japán, Kína) pedig nem vagyok ázsiai. Nincs ebben semmi elfogultság.

2012. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!