Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elegem van anyámból! Mindenre...

Elegem van anyámból! Mindenre engem kér meg, egy önéletrajzot nem tud megírni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindig mástól várja a csodát hogy rakják elé,de persze ha valaki nem segít neki akkor az a legnagyobb szemét és meg van sértődve hogy ő vele senki nem foglalkozik és senki nem segít neki.Nekem sem segít senki és éppen elég bajom van.Ki kíváncsi még az ő nyavajáira is.Elhiszem hogy gondj van,de nem a többi embert kellene azért hibáztatni,és ha valaki nem akar neki segíteni akkor persze ki a hibás?Na ná hogy nem ő...marhára unom már hogy játsza a mártírt,miközben nekem is elég gondom van az életben.Most megkért hogy csináljam meg az önélatrajzát,hozzá teszem 10 évig titkárnőként dolgozott,de egy rohadt officet nem tud megnyítni.Mondtam neki hogy már elegem van belőle,hogy alap dolgokat képtelen megcsinálni magának,most szerencséjére itthon vagyok,de nem sokéig mert megyek vissza.Ha én nem vagyok itthin akkor hogyan boldogúl?
2012. okt. 20. 16:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném nem esik le a karika gyűrű az újjamról nem erről van szó,hanem ha valaki jó tanácsot akar neki adni hogy nem így vagy úgy kellenne akkor azt mondja semmi közöd hozzá majd én megoldom,mind ezt olyan hangemben hogy az ember kezében kinyílik a bicsk,de utánna persze ennek elleénre jönnek a kérelmek és egyebek.Ha valaki nemet mond,én vagy a testvérem akkor mi vagyunk a sz@r szemét alakok.De azt elfelejti hogy elött hogyan beszélt a másikkal és milyen kis játszmákat játszik.Egyszerűen már marhára elegem van belőle.
2012. okt. 20. 16:05
 2/7 anonim ***** válasza:

Állj a sarkadra!

Ha jól gondolom, elég idős vagy már, hogy ne ugráltasson feleslegesen?

2012. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg...de ne túl durván mondj neki bármit is ..mégis csak az anyád.
2012. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Költözz külföldre. Nyelvtudás rendben?
2012. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hmmm... Én magamtól mondtam anyukámnak, hogy megírom neki az önéletrajzát... Ennyi a hozzáfűznivalóm.
2012. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 16:19


Én nekem meg annyi a hozzá fűzni valóm hogy ha normálissan megkérnek és nem beszélnek velem úgy mint a kutyával akkor megcsinálom minden szó nélkül.De neki folyamatosan ilyen kérdései vannak,mint ha nekem köteességem lenne.Mind e mellett néha úgy beszél velem mint egy kutyával és ha nem akarok neki segíteni akkor persze sértődés van,meg hogy mi lesz@rjuk a fejét.A testvéremmel ugyan ezt csinálja.



Valaki mondta hogy költözek külföldre...Ott vagyok csak volt egy kis balesetem így haza kellett jönnöm 1.5 hónapra és még itthon is leszek pár hétig.

2012. okt. 20. 16:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá,hogy én szívesen megcsinálom,vagy segítek neki,de nekem is éppen gondom bajom van.Nekem senki nem segíet!!
2012. okt. 20. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!