Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A vörös szakáll tényleg...

A vörös szakáll tényleg utalhat arra, hogy ember milyen származású? Elsősorban itt arra gondolok, hogy zsidó származású?

Figyelt kérdés

Egyszer hallottam ezt az egyik ismerősömtől, hogy akinek van vörös vagy teljesen vörös a szakálla abban van valamennyi zsidó vér. Ez tényleg igaz? Mert a testvéremnek teljesen vörös a szakálla, de a haja barna. Az én szakállamban is vannak vörös szállak, de nem annyira domináns és én is barna hajú vagyok. Szóval tényleg lehet ebben valami igazság vagy nincsen semmi alapja?


Köszönöm a válaszokat! :D



2012. okt. 27. 23:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Moderátor! Tudom, nem ez a módja a levelezésnek, de…

Egy rasszista oldalra mutató link (10) bent maradt. Törölve lett viszont – a kérdéstől nem is idegen – következtetés önmagamra nézve, melyet a fenti rasszista tartalom alapján vontam le. Ebben mi a logika?

2012. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez erdekes! az en ferjem kek szemu, barna haju es a szakalla voros!( Tavaly kitalalta, hogy Anthrax szakallat noveszt egesz jol ment neki egy darabig!) 3 hazra ahol lakunk van egy zsinagoga. A rabbi felesege egyszer felhivta sabeszkor, hogy kapcsoljon ki neki valamit es mar be is indult a kerdezogep: Honnan? mikor? hogy hivjak anyadat, nagyanyadat....es maris semmihez nem nyulhatott mert a rebecen kitalalta, hogy a ferjem zsido! Kerjuk mar meg a baratunkat - aki pedig tenyleg zsido volt!!!! csak megtert atigazolt a keresztenyekhez - jojjon o kikapcsolni azt a valamit...

Hahaha! az en oldalaom tuti nincs zsido a csaladban! Meg megvannak a keresztlevelek amiket Hitler jovoltabol Mamak kikertek 5 generaciora visszamenoleg kellett bemutatni, hogy nincs zsido a csaladban.

A ferjemet azota is zsidokent kezeli a rebecen, most is hivta, menjen imadkozni a ferfiakkal...o meg csak mondta, hogy inkabb most nem koszoni szepen.

2012. dec. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ez érdekes történet. Nekem is így találta ki valaki, hogy esetleg vannak zsidó felmenőim.


A férjedről akkor most tényleg kiderült, hogy valamilyen részben zsidó?


Köszönöm a választ! :D

2012. dec. 18. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!