Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok az állandó...

Ti nem unjátok az állandó telefonos megkereséseket?

Figyelt kérdés

Mert én már nagyon. Naponta többször megtalálnak minket vezetékes telefonon a jóég tudja melyik cégektől valami hülyeséggel, ilyen kezelést olyan ajándékot lehet nyerni. Nagyon unom, a telefonvonalat meg lemondani nem tudjuk, mivel több rokon is csak azon szokott hívni minket, költséghatékonyabb sokaknak, mint egy mobil...

De a legszebb az egészben, hogy rendeszeresen hétköznap!! reggel vagy kora délelőtt anyámat szokták keresni, mint most is, aztán a nő volt felháborodva, hogy közöltem vele, munkaidő van, hogy lenne már itthon. Mielőtt valaki kérdezné, én meg egyetemre járok és nem kell mindig hajnalok hajnalán bemenni, ezért vagyon én a "telefonügyeletes" néha itthon.

Nagyon unom már néha, hiába mondjuk, vegyenek ki az adatbázisból, csapjuk le a telefont vagy bármi (felvenni meg muszáj, mert amúgy lehet, hogy ismerős keres), nem unják meg... Ti hogy vagytok evvel?


2012. nov. 6. 08:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet :D :D
2012. nov. 7. 23:28
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem vezetékes telefonom nincs.

Viszont a mobilomon, szoktak időnként, biztosítók megtalálni. És, ami furcsa, a rendszerint húgom nevét kérik! Úgyhogy, azt felelem, téves, és bontom a vonalat.

Vagy ha engem keresnek, akkor egyszerűen közlöm, hogy nem, semmiféle ajánlatuk nem érdekel.

Egy múltkorin viszont kiakadtam, már-már morbid volt. Egy kedves női hang kérdezte, nem akarok-e biztosítást kötni női daganatos megbetegedésekre? Köpni-nyelni alig tudtam, csak annyit válaszoltam:Nem! Utólag eszembe jutott néhány frappáns válasz, Megkérdezhettem volna, hogy más daganatokra, mint pl. gyomor vagy tüdő, arra nem terjed ki a biztosítás? Ennyire bízik abban a biztosító, hogy nekem a jövőben rákos betegségem lesz, / pont nőgyógyászati /, hogy biztosítást kössek rá? Döbbenet!

2012. nov. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!