Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a barátnőim...

Mit csináljak, ha a barátnőim rám akarják a kényszeríteni a mozizást?

Figyelt kérdés

Nem akarom őket megsérteni, de bevágták a durcát, mikor mondtam, hogy bármi más filmet megnézek velük de azt az egyet nem.


És most én vagyok a rossz, mert nem megyek. Elkerülni nem tudom őket, mert szobatársak vagyunk. Kicsit hűvösebbel velem azóta. De nem hiszem el, hogy 20 évesen ez gondot jelent.


2012. nov. 21. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Mi a baj vele én is voltam már olyan filmen ami nem érdekelt de a barátnőm nem akart egyedül menni. Bár ha ők többen vannak akkor azt sem értem, miért baj ha nem mész.
2012. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A megoldás a kompromisszum.Ők azért szeretnének veled menni,mert szeretnek,jó társaság vagy és a barátjuk.Szerintem menj el velük,legközelebb meg majd ők is elmennek veled egy olyan filmre amit te választasz ha így megfelel nekik.
2012. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha már megyek akkor olyanra adom ki a pénzem ami érdekel is.
2012. nov. 21. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az uj Twilight filmrol van szo, akkor teljesen ertheto a felhaborodasod.
2012. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg nekik, hogy nem, és kész.

Ha ezen megsértődnek, akkor nagyon gyerekesek, főleg, hogy ha jól veszem ki, nem is arról van szó, hogy bárkit egyedül hagynál. De még akkor sem érteném: felnőtt emberekről van szó.

Nincs közük hozzá, miért nem akarsz menni, de simán lehetne, hogy nincs pénzed, vagy kedved, vagy bármi.

Nehogy már ilyenen ki kelljen akadni!

2012. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a PI élete 3D-ben nagyon tetszett. Egy nagy utasszállító hajó nagy viharban volt egy fiú/ férfi olt az egyetlen túlélő, meg az apja tigrise (apjának állatkertje volt) idomítja, élelem útán vadásznak, ketten a Csendes óceánon, nagyon szép de egyben akciódús is! Én a végén kicsit meghatódtam! Egyszerűen gyönyörű! És mindezt egy újságírónak meséli el. :)
2013. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!