Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyik barátnőm azért nem jön...

Egyik barátnőm azért nem jön át hozzám, mert "veszélyes a környék", mit gondolnátok a helyemben? 23L

Figyelt kérdés

Általában úgy találkozunk, hogy kimegyek én is valameddig, ő is, és "középen" találkozunk, általában metró közelben, ez eddig érthető is. De van, hogy olyan jó lenne azért leülni, főleg így télen, jobb valakinél összegyűlni, mint egy fémszéken egy plázában ülni... Na fel is szoktunk menni hozzá, de ő sose jön hozzám, mert "Biztos, hogy jó ötlet az"?

Megmondom őszintén, először úgy ledöbbentem, hogy reagálni se tudtam semmit, de második alkalommal meg már ciki lett volna magyarázkodni, hogy mégis mi a ...jó ég más két kerület között, amikben ugyanúgy emberek laknak, köztük én is... A döbbenet után kezdett rosszul esni. Nem kéne így érezzek? Vagy valami másért nem jön? Nem igazán értem, és ilyet még soha nem hallottam.

Ja, Budapesten lakom, ő is.



2012. nov. 28. 23:25
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Hát, csak most már olyan égő lenne, vagy nem tudom... Mert hogy egy ideje már fel se merül, hogy ő jöjjön, milyen lenne már felhozni?
2012. nov. 29. 00:48
 12/28 anonim ***** válasza:

Most akkor azt kérdezte, hogy "Biztos, hogy jó ötlet az"?

vagy azt mondta, hogy "veszélyes a környék"?

Kérdezd meg melyik alatt mit ért pontosan. Én sem mászkálnék éjszaka Budapesten akárhol. Elég nagy hely és elég változóak a környékek...

2012. nov. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Jó, nem tudom szóról szóra visszaidézni, kérdeztem hogy miért nem jön át, és erre mondta, hogy neem nem, biztos jó ötlet az? és hogy menjünk hozzá. Kérdeztem hogy miért, és próbálta elütni poénnal, hogy ha kidobó lenne a pasija, se jönne oda... Na és ezután lepődtem meg úgy, hogy kb. semmit nem tudtam tovább kérdezni, kényszeresen dumáltunk másról, aztán el is lett felejtve. De attól még nem oldódott meg a kérdés.
2012. nov. 29. 01:06
 14/28 anonim ***** válasza:

Kamaszkoromban én is a XVIII. kerületben laktam, a sulim meg a barátaim a IX-ben voltak. Én voltam egyedül, aki nem ott lakott, így nem várhattam el, hogy egyenlő mértékben töltsük az időt egymásnál. (Én is kiakadtam volna, ha valaki ki akart volna vinni az isten háta mögé.)

23 évesen ezt meg kellene értened.

25/L

2012. nov. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Az az "isten háta mögé", az csúcsidőben 6 perc busszal a Kökiből... Ha nem tudom, a gyáli határnál laknék, még elhinném, de így? Mindegy, úgyse jövök ebből már ki jól.
2012. nov. 29. 01:33
 16/28 anonim ***** válasza:
12%
Hát nem tudom, ha már a barátnőm, akkor akármennyi idő telt el, megkérdezném, hogy mit is jelent ez, és ha már a barátnőm, akkor megérteném, ha ő ott esetleg fél és nem akar odajönni.
2012. nov. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
53%

Én megpróbálnám megérteni őt (ha tényleg olyan környéken laknék),de azért megbeszélném vele.

Amúgy a 8-ban még nappal sem mászkálnék egyes részeken :)

2012. nov. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Istenem, komolyan nem értem, ahogy egyesek viszonyulnak dolgokhoz. Mert mi a fenét csinálnak veled a 8.-ban? Pont téged szemelnek ki, mert olyan gyönyörű vagy, vagy gazdag? Ennyire öntelt már nem lehetsz, se a romákat, se senkit nem érdekelsz az utcán, mikor mindenki megy iskolába, dolgozni, vagy csinálni a dolgát.
2012. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Hűha, ha jól látom akkor itt a felpontozott válasz akkor az, hogy az ilyen nem is barátnő, és rohadjon meg ott ahol van, hogy nem képes áttolni a hájas valagát hozzám, a lusta r*banc?? Csak mert ugye a megértem és elfogadom válasz nem jön be... Minden nap tanul valamit az ember.
2012. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Senkit nem pontoztam fel vagy le, Ti intézitek így a dolgokat...

Amúgy senki nem beszélt itt a 8-ról (az egyik hozzászólón kívül, nem is értem hogy jött most ez ide, 18-ról van szó).

Mindegy, már látom hogy én vagyok a "szemét".

2012. nov. 29. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!