Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lennék emiatt homofób,...

Miért lennék emiatt homofób, és miért gyűlölném emiatt a melegeket?

Figyelt kérdés

Ne mtartom magam homofóbnak! Nem gyűlölöm a melegeket!

Van pár dolog amiben viszont nem értek egyet néhány meleggel és amik elvi dolgok nálam!

Éspedig:


Homokosok ne nevelhessenek gyereket, mert a gyereknek any és apa kell, ez a természetes és egészséges család alapja, éa gyermeknek ez szükséges az egészséges testi/lelki fejlődéshez.


Nem támogatom a pozitív diszkriminációt és a megkülönböztetést. Ne legyenek meleg flvonulások, mert obszcén, provokatív, és csak feszültséget kelt, és ráadásul a kultúrált és a töbséggel harmónikus együttélésre törekedő melegeknek is ártanak ezzel!

Nagyon provokatív és feszültségkeltő dologok még a melegolimpia, meleg étterem, meleg uszoda, és más kimondottan csak melegek számára fenntartott szórakozó és kultúrális helyek erőltetett létrehozása! Miért nem jó nekik a heterókakl együtt, miért kell ezzel is a különbségeket mélyíteni?


A házasságot mint ahogy a mai formájában létezik a nő és férfi között, ne köthessék meg a melegek. Ne létezhessenek meleg házaspárok, mert a házaspár fogalma nőt és férfit takar, és takart már több ezer éve is, és ez a normális, miért tévedett volna az emberiség több ezer éven át, é miért lennénk most okosabbak mint az őseink? (véleményem szerint butábbak vagyunk most mint a múltban)


Nagyjából ezek a dolgok azok amikben nem értek egyet a legtöbb meleggel. Más dologban nem zavar semm ivelük kapcsolatban és ahogy artam nem utálom őket, nem akarom bántani őket, sem kiközösíteni sem eltűntetni sem semmi ilyesmit, éljenek nyugodtan békességben a többi emberrel.


Ha így gondolkodom miért vagyok szerintük homofób meg gyülőlködő meg primitív meg sötét meg még számos negatív jelzőt is felsorolhatnék mait itt kapok és kapnak a hozzám hasonló véleménynel élő válaszolók?


Köszönöm a válaszokat!


Nemet, kort és szexuális irányultságot is írhat aki szeretne, és kérem a veszekedést az obszcén és trágár kifejezéseket mellőzzétek, és a gyűlölködést is! Kultúrált és normális hozzászólásokat várnék, mert én is kultúráltan kérdeztem!



2012. dec. 24. 00:16
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/367 anonim ***** válasza:
22%
És gondolom te nagyon várod ennek a toleránsabb korszaknak a végét...
2013. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/367 anonim ***** válasza:
77%

Te csak egybites üzemmódban vagy képes gondolkodni? Vagy ratyiimádó valaki, vagy véreskezű b-zipusztító elmebeteg?


Hogy a feltételezésre reagáljak:

Miért várnám? Nem vagyok b-zigyűlölő. Nem akarom őket sem börtönbe zárni, sem elüldözni, sem megváltoztatni. Tőlem azt csinálnak, amit akarnak, csak ne kelljen néznem, mert undorodom tőle, illetve ne akarjanak gyereket nevelni, mert semmiféle garancia nincs rá, hogy nem lesz ettől a gyereknek semmiféle problémája.

Mindössze ennyi.

2013. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/367 anonim ***** válasza:
0%

"Nem attól demokratikus egy ország, és nem attól fejlett, hogy elfogadják a lakosai a bu.zikat vagy sem!"


Az alapvető emberi jogok biztosítása elengedhetetlen egy demokráciában.

Azok MINDENKINEK járnak, nem csak a heteroszexuális embereknek.

2013. jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/367 anonim ***** válasza:
0%

22:53


Nem kötelező nézni. El is fordulhatsz, korlátozni másokat viszont nincs jogod.

2013. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/367 anonim ***** válasza:
26%

" illetve ne akarjanak gyereket nevelni, mert semmiféle garancia nincs rá, hogy nem lesz ettől a gyereknek semmiféle problémája"


és melyik családban van erre garancia? segítek: sehol nincs.

2013. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/367 anonim ***** válasza:
0%
64%-os te vagy az, aki egy bites módban tudsz gondolkodni. Jössz itt a nevetséges dogmáiddal. Meg álszent módon kijelented, hogy semmi bajod a melegekkel, aztán felsorolod, hogy szted mit ne csinálhassanak. Nem érzed ellentmondásosnak ezt?
2013. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/367 anonim ***** válasza:
0%

Meg te ezer sztereotípiát fröcsöghetsz a melegekre, de ha rólad állít valaki olyat, ami nem igaz akkor rögtön kikelsz magadból.

Képzeld a melegekre nap, mint nap olyat mondanak ami nem igaz.

2013. jan. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/367 anonim ***** válasza:
100%

262: "Te fogsz elfordulni. Mást nem tudsz csinálni. Ha mégis bepróbálkozol, akkor megyünk Brüsszelbe és megfingatunk..."


Ej de magabiztos valaki (az interneten)... Tudod mit? Tegyünk egy próbát. Menj be a munkahelyedre kézenfogva a barátoddal, és ott a recepción vagy a főnököd előtt dugjátok le a nyelveteket egymás torkán. Vagy ha vállalkozó vagy, vagy boltos, az ügyfelek, üzleti partnerek előtt csináljátok ugyanezt. És várjátok a hatást...


Ja, hogy működik a társadalom egészséges önvédelme? Hogy ha provokáltok, akkor kidobnak titeket iskolából, munkahelyről, elszigetelődtök, nem lesz egy barátotok se, nem fogtok tudni kivel üzletelni, élni, dolgozni, pénzt keresni?


Rohangálhattok Brüsszelbe, tarthattok akárhány próbapert, a jóérzésű többségi társadalom ki fogja magából vetni a szemetet. És nem azért, mert ferdehajlamúak vagytok, hanem csak és kizárólag azért, ha kárt okoztok a társadalomnak: ha ízléstelen devianciátokat közszemlére teszitek, és ezzel romboljátok a közhangulatot.


De mondok én mást is: fognak még változni a törvények. Nyugodjatok meg, elég erős a homofób lobbi ahhoz, hogy ha átléptek egy határt, az inga lassan elkezd visszalendülni. Most már jóideje megy a búzabarát szekér, kezdve azzal, hogy Magyar Bálint búzabarát kormánya még a '90-es évek elején közpénzből finanszírozta a "Te is más vagy, te sem vagy más" kampányt, vagy csókos fiúk szórólapot osztogatott az iskolákban.


De észrevettétek, hogy ennek már vége???! Hogy már nem mennek a búzabarát reklámok a TV-ben és nincs szórólap-osztogatás sem az iskolákban?


Szóval én azt mondom, hogy éljetek boldogan, senki nem bánt titeket, de ne provokáljatok. Mert ebből nem jöhettek ki jól, még akkor sem, ha Brüsszelig szaladgáltok.

2013. jan. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/367 anonim ***** válasza:
76%

#274: "Nem kötelező nézni. El is fordulhatsz, korlátozni másokat viszont nincs jogod."


Nehogymár én forduljak el a saját országomban ha nyilvános ízléstelenséget tapasztalok... Normális vagy?


Én el tudok fordulni, de a fiatal gyerekek, meg az idős nénik, akiket förtelmes, ízléstelen devianciátokkal megbotránkoztattok, nem tud elfordulni. Ezért, ha nyilvános helyen smárolsz az azonos nemű barátoddal, akkor minimum közszeméremsértést, közízlésbe ütköző cselekedetet hajtasz végre, továbbá a fiatalok megrontását, amit nem fog értékelni a rendőr. Mindenesetre én azért kihívom a rendőrt, igazoltatás, vegzálás, aztán majd a rendőr eldönti, hogy fennáll-e a közszeméremsértés esete.

2013. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/367 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen alapon akkor a mutogatós bácsit sem vinné el a rendőr, forduljon el, akinek nem tetszik. Érdekes jogértelmezés. LOL
2013. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!