Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lennék emiatt homofób,...

Miért lennék emiatt homofób, és miért gyűlölném emiatt a melegeket?

Figyelt kérdés

Ne mtartom magam homofóbnak! Nem gyűlölöm a melegeket!

Van pár dolog amiben viszont nem értek egyet néhány meleggel és amik elvi dolgok nálam!

Éspedig:


Homokosok ne nevelhessenek gyereket, mert a gyereknek any és apa kell, ez a természetes és egészséges család alapja, éa gyermeknek ez szükséges az egészséges testi/lelki fejlődéshez.


Nem támogatom a pozitív diszkriminációt és a megkülönböztetést. Ne legyenek meleg flvonulások, mert obszcén, provokatív, és csak feszültséget kelt, és ráadásul a kultúrált és a töbséggel harmónikus együttélésre törekedő melegeknek is ártanak ezzel!

Nagyon provokatív és feszültségkeltő dologok még a melegolimpia, meleg étterem, meleg uszoda, és más kimondottan csak melegek számára fenntartott szórakozó és kultúrális helyek erőltetett létrehozása! Miért nem jó nekik a heterókakl együtt, miért kell ezzel is a különbségeket mélyíteni?


A házasságot mint ahogy a mai formájában létezik a nő és férfi között, ne köthessék meg a melegek. Ne létezhessenek meleg házaspárok, mert a házaspár fogalma nőt és férfit takar, és takart már több ezer éve is, és ez a normális, miért tévedett volna az emberiség több ezer éven át, é miért lennénk most okosabbak mint az őseink? (véleményem szerint butábbak vagyunk most mint a múltban)


Nagyjából ezek a dolgok azok amikben nem értek egyet a legtöbb meleggel. Más dologban nem zavar semm ivelük kapcsolatban és ahogy artam nem utálom őket, nem akarom bántani őket, sem kiközösíteni sem eltűntetni sem semmi ilyesmit, éljenek nyugodtan békességben a többi emberrel.


Ha így gondolkodom miért vagyok szerintük homofób meg gyülőlködő meg primitív meg sötét meg még számos negatív jelzőt is felsorolhatnék mait itt kapok és kapnak a hozzám hasonló véleménynel élő válaszolók?


Köszönöm a válaszokat!


Nemet, kort és szexuális irányultságot is írhat aki szeretne, és kérem a veszekedést az obszcén és trágár kifejezéseket mellőzzétek, és a gyűlölködést is! Kultúrált és normális hozzászólásokat várnék, mert én is kultúráltan kérdeztem!



2012. dec. 24. 00:16
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
 291/367 anonim ***** válasza:
26%
Hívhatod a rendőrt nyugodtan te dinka... az ölelkezés és a csók nem számít közszeméremsértésnek. Persze te azt hiszed, hogy a melegek szeretkezni akarnak az utcán, pedig nagyon nem így van. Téged már az is sért, ha két férfi kézen fogva menne, de nyugi az nem büntethető. :D
2013. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 292/367 anonim ***** válasza:
63%

Törvény szerint nem büntetendő, de előbb-utóbb valaki bepöccen, és felrúg titeket ;) Aztán mehettek sirni Brüsszelbe, hogy itt bántják szegény b-zikat :D

És még az is lehet, hogy az illetőt elitélik, aki felrúgott, de az is hiábavaló lesz, a társadalom nagy része akkor is viszolyogni fog tőletek, akárhova is szaladtok :)

És ha ennyire nyiltan hirdetitek, hogy búzák vagytok, akkor részünkről is vannak törvényes eszközök, hogy a keresztbe tegyünk nektek.. pl. könnyen előfordulhat, hogy egy állásinterjún "véletlenül" nem feleltek meg, vagy egy moziban "véletlenül" épp nem lesz jegy a filmre, amit meg akartok nézni, az étteremben épp nem lesz szabad asztal számotokra, és sorolhatom még az ehhez hasonló dolgokat. És ezzel aztán hiába szaladtok biróságra, lehetetlen bizonyitani.

Tényleg ezt akarjátok elérni? Fogjátok már fel, a társadalom türőképessége addig terjed, hogy tudomásul veszi, hogy léteztek, és azt csináltok a 4 fal között, amit akartok, de ennyi. Az utcán smárolás, meg kézfogás, meg s-ggriszálás már túl van a határon, és minél inkább feszegetitek ezt a határt, annál durvább reakciókra számithattok a többségi társadalom részéről.

2013. jan. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 293/367 anonim ***** válasza:
21%

Hmmm... hát főleg, ha net-en rendeled a mozi jegyet akkor valóban számít, hogy kivel akarod megnézni. És az emberek zöme már így csinálja. Mellesleg amíg fizetsz a jegyért addig kapsz is, ha meleg vagy ha nem.

Hát te nem tudom milyen éttermekbe járkálsz, de azok amik kulturált helyek, ott nem fognak elkergetni meleg párokat. Lehet a te fajtádnak való árok széli éttermekbe esetleg elfordulhat olyan, hogy melegeket nem szolgálnak ki, de a normális helyeken ilyen nincs. Főleg, hogy a rendes helyekre nem a maga mutogatós felvonulós melegek járnak. De tudjuk neked már egy kézfogás már a mutogatás magas iskolája. Tessék már elvonatkoztatni a felvonulástól. Nem éppen jó képet mutat a melegekről, főleg, hogy a többség nem olyan, de ezt neked lehet magyarázni.

2013. jan. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 294/367 anonim ***** válasza:
0%

00:45


Ezeket senki se meri megtenni.

Ráadásul az ember nagy része nem homofób. Nem érdekli őket.

2013. jan. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 295/367 anonim ***** válasza:
77%

"Ezeket senki se meri megtenni.

Ráadásul az ember nagy része nem homofób. Nem érdekli őket."


Miért ne merné bárki megtenni? Egy cigányt is simán elutasítanak egy állásinterjún azért, mert cigány.


Az emberek nagy részét meg csak azért nem érdekli ez, mert egyelőre nem meritek közszemlére tenni, hogy búzák vagytok. Onnantól kezdve, hogy tömegessé válik az a jelenség, hogy nyíltan, kézenfogva járkáltok, meg csókolóztok a párotokkal, lesz ellenreakció is,

leszámítva persze azt néhány pesti belvárosi kerületi szórakozóhelyet, mozit, és egyebet, ami már amúgyis tele van a létező legelfuseráltabb emberekkel.


De próbálj csak meg bárhol beülni egy kocsmába, ami nem Budapest V., VI. kerületében van, hanem mondjuk valami faluban vagy kisebb városban, és nekiállni smárolni meg enyelegni egy másik csávóval. Aztán figyeld az órád, hogy mennyi idő telik el az első beszólásig vagy sallerig. Elárulom, nem sok.

2013. jan. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 296/367 anonim ***** válasza:
0%
ilyen homofóbok alig vannak, mit ez a tökfej.. csak szeretné, hogy mindenki ilyen legyen.
2013. jan. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 297/367 anonim ***** válasza:
38%
Alig vannak.. hol élsz te, kisfiam? :D De tényleg, áruld már el, érdekelne, hogy mégis melyik bolygón :D
2013. jan. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 298/367 anonim ***** válasza:
0%
mi ez a hiszti? ott élek, ahol te. kisfiam.
2013. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 299/367 anonim ***** válasza:
41%

Jól mondjátok, nincsenek homofóbok Magyarországon. Teljesen toleráns ország! Akkor miért akarjátok az eddigi társadalmi konszenzust felborítani? Miért kell folyton feszegetni a határaitokat? Mert határaitok azok vannak. És ha sokat feszegetitek őket, előbb-utóbb lesznek homofóbok Magyarországon is!


Törvényes eszközeink nekünk is vannak a saját nyugalmunk, lelki béként megőrzésére és ifjúságunk védelmére. Nem fogjuk ölbetett kézzel nézni, amint két ratyi az utcán ölelkezik meg smárol. Természetesen azonnal jön a rendőr, készítitek a személyi igazolványt és lakcímkártyát, és a rendőr majd ellenőrzi, hogy történt-e közszemérem-sértés.


Nem az ölelkezés és a csókolózás számít annak, hanem a publikus búzulás. De mondom: menj be kézenfogva a pároddal a munkahelyedre és smárold le a főnököd, üzlettársad, vevőd, beszállítód előtt. Hajrá. Vagy csak nincs valami problémád ezzel?! Csak ismeretlenül mersz az utcán embereket rémisztgetni, vagy netalán azt is csak búzafelvonuláson, ahol a sündőrség megvéd titeket?


Rengeteg pénzzel, kampánnyal, kicsit lehet növelni a társadalom tolerancia-szintjét, de csak ideig-óráig. Az elmúlt 20 év megmutatta, hogy egy olyan országban, ahol TÉNYLEG senki nem foglalkozott soha a búzákkal a '90-es évek előtt, mostanra már mindenki ismeri a búzakérdést és van véleménye, és az emberek véleménye egy tapodtat sem közeledett a felé, amit ti szeretnétek. Persze lehet még tovább haladni az úton, csak előbb-utóbb csúfos kudarc lesz a vége...


Úgyhogy én szerintem nem provokálnék, inkább csak ülnék a fenekemen és örülnék annak, hogy teljes jogegyenlőséget élveztek, nem zaklat titeket senki, ti pedig nem provokáltok.

2013. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 300/367 A kérdező kommentje:

Fejezzük már be ezt a beszólogatást.

Az a tény, hogy amíg egy meleg ember a meleg párjával nem mutatkozik az utcán úgy, hogy kézenfogva sétálnak, csókolóznak, egymás fenekét fogdossák, meg úgy viselkednek mint egy szerelmes pár, addig nem éri őket atrocitás, sem szúrós szempárok, sem beszólások, sem ennél erősebb gesztusok formájában. Ha mégis így viselkednének, akkor ezzel számolniuk kell.

Van a melegeknek több "fajtája":


- Van aki kimegy a párjával, de nem viselkedik úgy mintha egy pár lennének, nem érintkeznek jobban a nagyközönség előtt nyilvános helyen mint mondjuk két heteroszexuális férfi akik barátok. Odafigyelnek erre, mert tudják, hogy ellenkező esetben megbámulják őket, undort vagy viszolygást váltanak ki másokban, vagy csak simán túlságosan is felhívják magukra a figyelmet, amit nem szeretnének, mert nem élvezik ezt.


- Van a más "fajta" is, aki mondjuk kézenfogva sétál, stb.. de nem kezd heves csókolózásba, nem adnak egymásnak hosszan nyelves csókot stb. max egy puszit. Ez a toleránsabb emberek körében elfogadható, és max nem foglalkoznak velük, félrenéznek, magukban morognak, de nem támadnak rájuk sem verbális sem nonverbális módon.


- Aztán van persze még sok átmenet, míg végül jönnek a szélsőséges melegek, akik direkt erőből, előre megfontolt szándékkal mennek az emberek közé provokálni, exhibicionista módon élnek, viselkednek és gondolkodnak, fel akarják magukra hívni a figyelmet, viselkedéssel, testtartással, a mozgásukkal, a beszédükkel, egyszóval direkt sugározzák a b.uziságukat az emberek felé, a környezetük felé, hogy direkt rájuk figyeljenek mások.

Szeretnek polgárpukkasztóan viselkedni és idegesíteni másokat, és vágyálmuk, hogy annyira b.uzik lehessenek a hétköznapokban is mint a hálószobájukban. Azt szeretnék, hogy a többi ember úgy gondoljon a b.uziságukra mint valami különleges adományra, képességre vagy nem is tudom mire, mintha ettől jobbak lennének!

Ennek a rosszabb fajtája még az, aki egyenesen heteroellenes, és heterofób, és ahol csak lehet a normál emberek és a normál értékrendjük erőszakos megváltoztatásáért akarnak tenni, és tesznek is.

A melegfelvonuláson részt velő b.uzik 99%-a szégyent hoz a konzervatívabb melegekre akik esetleg úgy élnének csendben a többi ember közt, hogy nem akarják publikálni másságukat feléjük. Ugyanúgy nem akarják, ahogy egy rákos ember sem mutatja és mondja el hogy rákos mert nem akar sajnálatot látni mások arcán, ugyanúgy egy normális ratyi sem akarja ezt közszemlére hozni, mert nincs hetero ember akiben ne váltna ki valamilyen szintű negatív érzéseket ez a tudat. Miért akarna bárki is ártani a másik embernek azzal, hogy undort vált ki benne?

Egy értelmes ember nem csókolózik eszméletlen nagy szenvedéllyel a barátnőjével/barátjával a buszon, vagy a nagy tömegek előtt, ezért elvárja, én is és a többség is elvárja, hogy a ratyik se tegyék!

És különben is ha én az utcán a barátnőmet megcsókolom az egy egészséges és normális morális, társadalmilag, erkölcsileg, természetileg és minden szempontból egészséges és jó dolog, ahogy a kézfogás is. Nem provokálok ezzel senkit, mert mindenki tudja, hogy ez jó, ez hasznos a társadalomnak, mert párok vagyunk, és család leszünk és fenntartjuk a társadalmat a "fajt", gyerekeket nemzünk stb stb.

Ezzel szemben két férfi vagy két nő szerelmi viszonya senki számára nem vonzó tény és látvány. Senki nem nézi nagy örömmel két meleg csókját, kézenfogva sétálgatását és egyéb természetellenes fajtalankodását. Minden szempontból szembefordulást jelent az egészséges világképpel és provokatív hatása is van. Ha ezt megoldják maguk között a társadalomtól elzárkózva akkor nyilván nem provokál senkit, miért ne lehetne akkor megoldani diszkréten? A többség nem meleg, nagyon kis hányada a lakosságnak az aki meleg, akkor miért kell ennek a kis hányadnak úgy élnie, hogy azzal a többség nemtetszését váltja ki, és emellett semmi hasznosat nem tesznek magával a meleg kapcsolatuk publikus kinyilvánításával! Nem okoznak örömet másoknak, nem hatnak jól a gyermekekre (miért nem nővel csókolózik a bácsi??? stb. hogy lesz így gyerekük? nagy pocakja lesz az egyik bácsinak? Ki lesz a gyerek mamája? stb.).


Azt akarom ezzel mondani, hogy az az elv, hogy fogadtassuk el a gyerekeinkkel, és tanítsuk meg nekik a kezdetektől fogva, hogy vannak a melegek meg vannak a nem melegek és a világ így működik, az baromság. Valójában a melegek kis létszáma miatt, az az igazság, hogy vannak a hetero egészséges emberek, és vannak a génhibás, betegen született meleg emberek, akik sajnos gyógyíthatatlanok.


Itt egy szituáció:


"Gyere ide kisfiam/kislányom, papa most mesél neked az emberekről. Két féle nemű ember van, vannak a bácsik meg a nénik, a néniket feleségül veszik a bácsik, és lesznek gyerekeik, a néninek nagy pocija lesz és megszületik a kisbaba, ehhez kell a bácsi is, ő lesz az apuka, egy család lesznek.. érted ugye? Igen papa értem, mint te és anyu, meg én a gyereketek. Igen kincsem, de tudod.... vannak másfajta emberek, az emberek másik fajtája akik nem apu meg anyu lesznek, hanem anyu meg anyu, és apu meg apu. Két bácsi vagy két néni köt házasságot. Érted? Na de papa, két bácsi? A bácsinak nem lehet babája, te mondtad... Hát igen ez igaz kincsem, de tudod szereznek gyereket maguknak, olyanokat akiknek nincs anyukájuk meg apukájuk. És akkor ki lesz az anyukája a gyerekek papa? Szereznek a bácsik anyukát is? Két apuka lesz meg egy anyuka? Papa, de akkor ki lesz az apuka az egyik bácsi vagy a másik bácsi? És ki puszilgatja az anyukát, melyik bácsi? Nem vesznek össze? Nem nem kincsem félreérted, csak két bácsi lesz, nem lesz anyuka... Két bácsinak lesz gyereke és ők nevelik fel. Nem értem papa... biztos szomorú lesz az a kisgyerek nem lesz mamája :( két papája lesz de mamája nem? Szegény... én sem örülnék ha nem lenne mamám, és nekem csak egy papám van te! Nem kell másik papa, papa és mama kell :) Igen kincsem, de tudod van hogy két mama van és nincs papa... két néni is összeházasodhat és nekik is lehet gyerekük, de nem lesz velük a gyerekük papája! Ezt nem értem papa, két mamája lesz, és hová megy a pápája? Hát kisfiam/kislányom, ez bonyolult, .... majd ha nagyobb leszel megérted... Nem értem papa, de én sajnálom hogy ha nincs valakinek papája és mamája, nem igazságos, és szomorú is! Igen kincsem, ez nagyon szomorú!"


stb....


Szóval ezt nekem senki nem magyarázza meg, hogy egy jó dolog, vagy hogy egészséges dolog, és hogy ezt el kéne fogadnunk és még támogatnunk is! Szó sem lehet róla!!!

2013. jan. 24. 10:46
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!