Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lennék emiatt homofób,...

Miért lennék emiatt homofób, és miért gyűlölném emiatt a melegeket?

Figyelt kérdés

Ne mtartom magam homofóbnak! Nem gyűlölöm a melegeket!

Van pár dolog amiben viszont nem értek egyet néhány meleggel és amik elvi dolgok nálam!

Éspedig:


Homokosok ne nevelhessenek gyereket, mert a gyereknek any és apa kell, ez a természetes és egészséges család alapja, éa gyermeknek ez szükséges az egészséges testi/lelki fejlődéshez.


Nem támogatom a pozitív diszkriminációt és a megkülönböztetést. Ne legyenek meleg flvonulások, mert obszcén, provokatív, és csak feszültséget kelt, és ráadásul a kultúrált és a töbséggel harmónikus együttélésre törekedő melegeknek is ártanak ezzel!

Nagyon provokatív és feszültségkeltő dologok még a melegolimpia, meleg étterem, meleg uszoda, és más kimondottan csak melegek számára fenntartott szórakozó és kultúrális helyek erőltetett létrehozása! Miért nem jó nekik a heterókakl együtt, miért kell ezzel is a különbségeket mélyíteni?


A házasságot mint ahogy a mai formájában létezik a nő és férfi között, ne köthessék meg a melegek. Ne létezhessenek meleg házaspárok, mert a házaspár fogalma nőt és férfit takar, és takart már több ezer éve is, és ez a normális, miért tévedett volna az emberiség több ezer éven át, é miért lennénk most okosabbak mint az őseink? (véleményem szerint butábbak vagyunk most mint a múltban)


Nagyjából ezek a dolgok azok amikben nem értek egyet a legtöbb meleggel. Más dologban nem zavar semm ivelük kapcsolatban és ahogy artam nem utálom őket, nem akarom bántani őket, sem kiközösíteni sem eltűntetni sem semmi ilyesmit, éljenek nyugodtan békességben a többi emberrel.


Ha így gondolkodom miért vagyok szerintük homofób meg gyülőlködő meg primitív meg sötét meg még számos negatív jelzőt is felsorolhatnék mait itt kapok és kapnak a hozzám hasonló véleménynel élő válaszolók?


Köszönöm a válaszokat!


Nemet, kort és szexuális irányultságot is írhat aki szeretne, és kérem a veszekedést az obszcén és trágár kifejezéseket mellőzzétek, és a gyűlölködést is! Kultúrált és normális hozzászólásokat várnék, mert én is kultúráltan kérdeztem!



2012. dec. 24. 00:16
 361/367 anonim ***** válasza:
0%
ja igen, az ugandai kormányt, amerikai fundamentalista "keresztény" egyházak pénzelik, hogy hozzák meg a "kill the gays" nevű törvényt. nemrég jött ki erről egy dokumentumfilm: God loves Uganda.
2013. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 362/367 anonim ***** válasza:

20:33


Az a legmegdöbbentőbb, hogy azt, amit Ugandában csináltak, globálisan is alkalmazni akarják.

Uganda volt a próba.

2013. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 363/367 anonim ***** válasza:
28%
Egyszer ti uraljátok a kormányokat máskor már mindenki titeket bánt? Hogy is van ez? Senki se akar bántani titeket. De pénzbüntetés vagy súlyosabb esetben börtönbüntetés kijárna a magadfajta szemteleneknek.
2013. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 364/367 anonim ***** válasza:
92%

Úristen miért kaptál ennyi választ?

amúgy nekem semmi bajom a melegekkel! szerintem tök kedvesek!

és ez a lényeg! ...

semmi más nem számít..

2013. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 365/367 anonim ***** válasza:

Na, én nem vagyok meleg (ráadásul nő vagyok), de válaszolnék. Nem olvastam el az eddigieket, bocsánat, ha valakit ismétlek.

Azok közül, amiket felsoroltál, egy dolgot kiemelnék: meleg étterem, vagy mi volt az. Az olimpia, uszoda (sosem hallottam ilyenről) valóban túlzás, de az étteremnek van értelme. Azért gondolom, mert például heterók közül sem ugyanaz a réteg jár a diszkóba, a kávézóba, a mit tudom én hova ismerkedni, simán el tudom képzelni, hogy a melegbárokban sem mindenki elégedett a színvonallal, és egy étterem, kávézó, stb. más stílusú helynek tűnik. hallottam már homoszexuális embert panaszkodni arról, hogy a melegbárokban (nyilván nem kivétel nélkül az összesben) tök sok drogos van.


Egyébként a többi dologgal kapcsolatban nem fejteném ki a véleményem, mert nem azt kérdezted, hogy én mit gondolok, hanem, hogy téged mért tartanak homofóbnak. Ez attól függ. Ha homofóban azt képzeljük, aki csak azért, mert valaki meleg, rögtön rosszabb embernek tartja, akkor valóban nem az ő szintjükön vagy. A probléma ott kezdődik, hogy felsoroltál pár dolgot, pl. a gyereknevelést, házasságot. Na most, a meleget pont ezeket szeretnék elérni. Számukra innentől kezdve mindegy, hogy te most homofób vagy vagy csak a gyereknevelést ellenzed, a lényeg, hogy őket akadályozod. Amíg személyesen nem ismered őket úgyis tök mindegy nekik, hogy kit utálsz, de mint a közvélemény alakítójának egy tagja közvetve a céljuk ellen vagy. És innentől a többi már csak szóhasználati kérdés. Én értem, amit mondasz, hogy nem akarod, hogy egy kalap alá vegyenek téged pár gyűlölködő, esetleg nem túl kulturált alakkal, de az ő nézőpontjukból lehet, hogy mindegy.


Üdv:

20/nő

2013. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 366/367 anonim ***** válasza:
81%

Meleg vagyok, de nem tartalak homofóbnak.

A heteró emberek többsége így gondolkodik, ahogy te. Pár évvel ezelőtt tökéletesen egyet is értettem volna veled (amikor még nem tudtam, hogy a fiúkat szeretem).


Sosem hallottam olyasmiről, hogy egy meleg pár által felnevelt gyermek az általad ismertetett okok miatt szellemileg vagy fizikailag sérült volna. Tudományos bizonyíték sincs rá. De mi a helyzet az örökbefogadással? Mi a helyzet azokkal a gyerekekkel, akik szerető apa+apa vagy anya+anya helyett intézetben, egyedül, magányban nőnek fel? Mert az viszont egyértelmű, hogy ezek a gyerekek sérülnek... Szóval?


A meleg intézmények létrehozásával sokszor én sem értek egyet, ugyanakkor mivel a homo- vagy biszexualitás az emberiség mindössze 10%-át érinti, ezért sokkal nehezebb ismerkedni. Kellenek azok a helyek, ahol szégyen nélkül felvállalhatod magad és ezek pl. a meleg szórakozóhelyek.


A házasság fogalma sohasem volt állandó, követte az aktuális társadalmi normákat. 1000 éve 7-12 éves kislányokat adtak 30-40 éves férfiakhoz. Akkor a pedofília megengedett, de a két egymást szerető, adott esetben meleg ember házassága már nem elfogadható? Másrészt az esküvők ált. zárt körűek. Az van meghívva és az megy el, akit nem zavar ha két nő vagy két férfi áll az oltárnál.


17/f-meleg

2013. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 367/367 anonim ***** válasza:
78%
A 22. oldalig bírtam végigolvasni ezt a szemetet. A buta sértegetéseitek teljesen értelmetlenek, a kérdéshez semmi köze nem volt egy válasznak sem. Jah persze, mert nem volt igazi kérdés... Csak hogy kiemeljek 1-2 gondolatot ami megmaradt: a melegházassággal kezdtetek. Mégis miért fáj ez nektek? Van egy nő,akit teljes szívemből szeretek, vele akarom leélni az életem és semmit nem szeretnék jobban,mint hogy igent mondjon, ha egyszer felteszem Neki a kérdést. Miért zavar ez bárkit? Ennek semmi köze a gyerekneveléshez, én nem akarok gyereket, ha egyszer úgy döntenék hogy mégis, azt megtehetem házasságon kívül is. A nyilvános dolgokról, ha Te, mint hetero megfoghatod a barátnőd kezét az utcán és senki nem szól rá semmit, akkor én mint leszbikus szintén megtehetem. Nem épp ezzel dobálóztatok az eleje felé? Hogy "ugyanazok" a jogaink? Ha Te megcsókolhatod, én is megcsókolhatom. És ha Ő nem félne a ti a megjegyzéseitektől, valószínűleg megtenném a munkahelyemen is, ahol mindenki tudja hogy meleg vagyok, mégis ott dolgozok, és senkit nem zavar, baráti kapcsolatban vagyok ott mindenkivel. SOHA életemben nem ért semmi negativitás a melegségem miatt, mindenki elfogadta, a családom, a barátaim és teljesen ismeretlenek is. Kérdező, nagyon megfogott amit arról irtál, mi lenne, ha fiad lenne. Ha nekem apám vagy anyám anno azt mondta volna, hogy lányom, te beteg vagy, otthagytam volna őket és vissza se néztem volna. A sértegető, minket össze-vissza szidó embereknek üzennén, hogy nézzenek először magukba, nem valószínű hogy ök tökéletesek.
2014. júl. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!