Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lennék emiatt homofób,...

Miért lennék emiatt homofób, és miért gyűlölném emiatt a melegeket?

Figyelt kérdés

Ne mtartom magam homofóbnak! Nem gyűlölöm a melegeket!

Van pár dolog amiben viszont nem értek egyet néhány meleggel és amik elvi dolgok nálam!

Éspedig:


Homokosok ne nevelhessenek gyereket, mert a gyereknek any és apa kell, ez a természetes és egészséges család alapja, éa gyermeknek ez szükséges az egészséges testi/lelki fejlődéshez.


Nem támogatom a pozitív diszkriminációt és a megkülönböztetést. Ne legyenek meleg flvonulások, mert obszcén, provokatív, és csak feszültséget kelt, és ráadásul a kultúrált és a töbséggel harmónikus együttélésre törekedő melegeknek is ártanak ezzel!

Nagyon provokatív és feszültségkeltő dologok még a melegolimpia, meleg étterem, meleg uszoda, és más kimondottan csak melegek számára fenntartott szórakozó és kultúrális helyek erőltetett létrehozása! Miért nem jó nekik a heterókakl együtt, miért kell ezzel is a különbségeket mélyíteni?


A házasságot mint ahogy a mai formájában létezik a nő és férfi között, ne köthessék meg a melegek. Ne létezhessenek meleg házaspárok, mert a házaspár fogalma nőt és férfit takar, és takart már több ezer éve is, és ez a normális, miért tévedett volna az emberiség több ezer éven át, é miért lennénk most okosabbak mint az őseink? (véleményem szerint butábbak vagyunk most mint a múltban)


Nagyjából ezek a dolgok azok amikben nem értek egyet a legtöbb meleggel. Más dologban nem zavar semm ivelük kapcsolatban és ahogy artam nem utálom őket, nem akarom bántani őket, sem kiközösíteni sem eltűntetni sem semmi ilyesmit, éljenek nyugodtan békességben a többi emberrel.


Ha így gondolkodom miért vagyok szerintük homofób meg gyülőlködő meg primitív meg sötét meg még számos negatív jelzőt is felsorolhatnék mait itt kapok és kapnak a hozzám hasonló véleménynel élő válaszolók?


Köszönöm a válaszokat!


Nemet, kort és szexuális irányultságot is írhat aki szeretne, és kérem a veszekedést az obszcén és trágár kifejezéseket mellőzzétek, és a gyűlölködést is! Kultúrált és normális hozzászólásokat várnék, mert én is kultúráltan kérdeztem!



2012. dec. 24. 00:16
 321/367 anonim ***** válasza:
69%

"81% azért mert valaki nem ért egyet veled, még nem süt belőle a butaság meg az intolerancia."

Egy szóval sem állítottam,hogy azért lenne valaki intoleráns mert nem egyezik a véleményünk.Sőt.Ha már szőrszálhasogatásnál tartunk,az "intoleráns" jelzőt is mindenki úgy értelmezi ahogyan akarja. Sajnálom,ha félreérhető volt amit írtam,csak,hogy őszinte legyek (amint már említettem is) nem bírom elviselni a konkrétan gyűlölködő kommenteket.Ha nem képes valaki kulturáltan hangot adni a véleményének,inkább ne írjon semmit.


Nem szándékozom érveket felsorakoztatni,bár látok némi fantáziát ebben a "látens homoszexuális homofób"témában,de nem nagyon érdekel.Ha az ember be akarja csapni magát akkor hajrá,ha meg szimplán csak nem viseli el a másságot akkor kerülje el és oldja meg intelligensen,ennyi.

2013. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 322/367 anonim ***** válasza:
100%

"tudod, ez a statisztika."


Tudod, van egy olyan statisztikai fogalom, hogy reprezentatív mintavétel.

2013. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 323/367 anonim ***** válasza:
2013. jan. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 324/367 anonim ***** válasza:
0%

"Tudod, van egy olyan statisztikai fogalom, hogy reprezentatív mintavétel."


tudom, és szerintem egy lektorált szaklapban publikált cikk szerzői is tudják.

2013. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 325/367 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudják, akkor:

a.) nem publikálnának eredményeket egy 64 fős csoporton végzett vizsgálat alapján, hanem megismételnék egy reprezentatív mintán(64 ember nem az)

b.) beleírnák feketén-fehéren a publikációjukba, hogy a minta, amin a vizsgálatot végezték, nem reprezentatív


Mindemellett természetesen nem vitatom, hogy tudják, hogyan kellene zajlania egy kutatásnak ahhoz, hogy minimálisan hihető eredményekkel tudjanak előállni. Figyelembe véve ezt, valamint azt a tényt, hogy egyik fenti opció sem teljesül, adódik a következtetés, hogy ez egy szándékosan manipulatív, megtévesztő publikáció.


Hogy miért csinálták ezt, azt ne kérdezd, nem tudom rá a választ. Lehet, hogy ők is búzák, vagy csak simán csak el akarják hinteni a köztudatban a saját rögeszméiket, mint tudományos tényeket.

2013. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 326/367 anonim ***** válasza:
2013. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 327/367 anonim ***** válasza:
0%
itt valamit nagyon összekeversz, mert nem attól lesz valami reprezentatív, hogy 1000000 emberen végzik el, hanem a mintavételezési módszertől. tehát ha nem írják, hogy a felmérés nem reprezentatív, akkor ne mondjad, hogy nem az, nem hiszem, hogy ennyire jártas lennél a témában. vagy talán magadra ismertél, azért ez a heves tiltakozás.
2013. jan. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 328/367 anonim ***** válasza:
100%
80% ha nem értesz a statisztikához, akkor ne is kontárkodj bele. A minta nagyságától függ elsősorban a reprezentativitás, ugyanis meg lehet határozni, hogy x% konfidencia- (megbízhatósági) intervallum mellett mekkora sokaságból mekkora mintát kell venni. A 64 fő az szánalmasan kicsi. Magyarország méretben az 1000, de inkább 2000 fő számít elfogadottnak.
2013. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 329/367 anonim ***** válasza:
100%

"itt valamit nagyon összekeversz, mert nem attól lesz valami reprezentatív, hogy 1000000 emberen végzik el"


Ez így van, de hogy 64 embert nem lehet reprezentatívnak nevezni, az is tény.


"tehát ha nem írják, hogy a felmérés nem reprezentatív, akkor ne mondjad, hogy nem az, nem hiszem, hogy ennyire jártas lennél a témában"

Hogy te mit hiszel, az teljesen irreleváns, tanultam statisztikát, épp eleget ahhoz, hogy legyen némi fogalmam ezekről a dolgokról.

Egy 64 emberen végzett megfigyelés esetén egy 300 milliós országban a hibahatár messze meghaladja az elfogadható értéket.

2013. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 330/367 anonim ***** válasza:
0%
akkor mesélj, 90% -os konfidenciához mekkora mintát kell venni? hallgatlak...
2013. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!