Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lennék emiatt homofób,...

Miért lennék emiatt homofób, és miért gyűlölném emiatt a melegeket?

Figyelt kérdés

Ne mtartom magam homofóbnak! Nem gyűlölöm a melegeket!

Van pár dolog amiben viszont nem értek egyet néhány meleggel és amik elvi dolgok nálam!

Éspedig:


Homokosok ne nevelhessenek gyereket, mert a gyereknek any és apa kell, ez a természetes és egészséges család alapja, éa gyermeknek ez szükséges az egészséges testi/lelki fejlődéshez.


Nem támogatom a pozitív diszkriminációt és a megkülönböztetést. Ne legyenek meleg flvonulások, mert obszcén, provokatív, és csak feszültséget kelt, és ráadásul a kultúrált és a töbséggel harmónikus együttélésre törekedő melegeknek is ártanak ezzel!

Nagyon provokatív és feszültségkeltő dologok még a melegolimpia, meleg étterem, meleg uszoda, és más kimondottan csak melegek számára fenntartott szórakozó és kultúrális helyek erőltetett létrehozása! Miért nem jó nekik a heterókakl együtt, miért kell ezzel is a különbségeket mélyíteni?


A házasságot mint ahogy a mai formájában létezik a nő és férfi között, ne köthessék meg a melegek. Ne létezhessenek meleg házaspárok, mert a házaspár fogalma nőt és férfit takar, és takart már több ezer éve is, és ez a normális, miért tévedett volna az emberiség több ezer éven át, é miért lennénk most okosabbak mint az őseink? (véleményem szerint butábbak vagyunk most mint a múltban)


Nagyjából ezek a dolgok azok amikben nem értek egyet a legtöbb meleggel. Más dologban nem zavar semm ivelük kapcsolatban és ahogy artam nem utálom őket, nem akarom bántani őket, sem kiközösíteni sem eltűntetni sem semmi ilyesmit, éljenek nyugodtan békességben a többi emberrel.


Ha így gondolkodom miért vagyok szerintük homofób meg gyülőlködő meg primitív meg sötét meg még számos negatív jelzőt is felsorolhatnék mait itt kapok és kapnak a hozzám hasonló véleménynel élő válaszolók?


Köszönöm a válaszokat!


Nemet, kort és szexuális irányultságot is írhat aki szeretne, és kérem a veszekedést az obszcén és trágár kifejezéseket mellőzzétek, és a gyűlölködést is! Kultúrált és normális hozzászólásokat várnék, mert én is kultúráltan kérdeztem!



2012. dec. 24. 00:16
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
 301/367 anonim ***** válasza:
37%

"És különben is ha én az utcán a barátnőmet megcsókolom az egy egészséges és normális morális, társadalmilag, erkölcsileg, természetileg és minden szempontból egészséges és jó dolog, ahogy a kézfogás is. Nem provokálok ezzel senkit, mert mindenki tudja, hogy ez jó, ez hasznos a társadalomnak, mert párok vagyunk, és család leszünk és fenntartjuk a társadalmat a "fajt", gyerekeket nemzünk stb stb."


egy hét milliárdos népességű bolygón ez a lényeg, a fajfenntartás, ugye? ha így gondolkodsz, akkor ember vagy, hanem állat. egy kicsit túljuthatnánk már a fajfenntartáson, fajunk esetében ez már nem sarkallatos pont, elgondolkodhatnánk, hogy mi is igazából a célunk az életben, esetleg mit tehetünk, amire eddig más fajnak nem volt lehetősége. de neeeem, csak dugjunk és szaporodjunk... tudom, tudom, az ösztönök, azokon nehéz túljutni...


egyébként meg szerintem egy baromság ez az egész meleg vs. homofób vita, az emberek nagy részét nem érdekli mit csinál a másik. tegnap is egyik gyorsétteremben megöleltem a páromat, eléggé félreérthetetlenül, és még csak észre sem vettek minket. mindenki a saját kis ebédjével volt elfoglalva, nem velünk. ha az utcán összeesik valaki, elmennek mellette (ami persze sajnálatos nagyon), ennyire nem foglalkoznak mással az emberek. egy-két olyan kivételtől eltekintve, mint te kedves kérdező, aki habzó szájjal hőbörög és öntelt heteróságától már majd szétpukkad.

2013. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 302/367 anonim ***** válasza:
0%

Látom jó sokan akarják visszahozni a Rákosi rendszert.

Homofób komcsik!!

2013. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 303/367 anonim ***** válasza:
100%

"tegnap is egyik gyorsétteremben megöleltem a páromat, eléggé félreérthetetlenül, és még csak észre sem vettek minket. mindenki a saját kis ebédjével volt elfoglalva, nem velünk"


Na látod, akkor elégedjetek meg ennyivel, és ne provokáljátok a társadalmat.


Egyébként én _tényleg_ megértelek titeket, mivel nekem is van szerelmem, aki ugyan nő, de el tudom képzelni, hogy egy meleg ugyanezt az érzést érezheti egy másik férfi iránt. Megértem, és együttérzek veletek, hogy szeretnétek a szerelmetekkel boldogan együtt lenni, kötöttségek és félelem nélkül, ugyanúgy, mint más normális ember. Tényleg megértem. De nektek meg azt kellene megértenetek, hogy ez a vágyatok beleütközik a hagyományos társadalmi értékekbe.

2013. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 304/367 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 10:46-os!

Bírom, hogy egyesek mennyire ismerik a gyereket, hogy előre tudják, hogy mit fognak válaszolni! Mert ugye, ha esetleg a szülő ecseteli, hogy van, akinek két apja vagy két anyja van és a gyerek rögtön azt hiszi, hogy az egyik néni a másik bácsi, meg persze már a gyerek is homofób és sajnálja azt a gyereket, akit két apa vagy két anya nevel.


Ennyire butának és demagóg felfogásúnak tartod a gyerekeket?

2013. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 305/367 anonim ***** válasza:
0%

12:37


más emberek elnyomása nem társadalmi érték.

2013. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 306/367 anonim ***** válasza:
10%

és ehhez mit szólsz?


"Gyere ide kisfiam/kislányom, papa most mesél neked az emberekről. Két féle nemű ember van, vannak a bácsik meg a nénik, a néniket feleségül veszik a bácsik, és lesznek gyerekeik, a néninek nagy pocija lesz és megszületik a kisbaba, ehhez kell a bácsi is, ő lesz az apuka, egy család lesznek.. érted ugye? Igen papa értem, mint te és anyu, meg én a gyereketek. Igen kincsem, de tudod.... vannak másfajta emberek, az emberek másik fajtája akik nem apu meg anyu lesznek, hanem anyu meg anyu, és apu meg apu. Két bácsi vagy két néni köt házasságot. Érted?


Értem.

"

2013. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 307/367 anonim ***** válasza:
22%
Az utóbbi verzió hitelesebben hangzik. Körülbelül ennyit kellene mondani a gyereknek és megértené. És nem lesz tőle, se meleg, se deformált.
2013. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 308/367 A kérdező kommentje:

Qurvára nem fogja érteni, csak rábólint. Igazából nem is akkor bukik ki a probléma, mikor az apuka el akarja magyarázni, hanem akkor mikor a gyerek magától kezd el agyalni mert látott két b.uzit csókolózni, és felmerül benne a kérdés... "ezek meg mi a f@szt csinálnak?" (na persze nem így... :) )

Nyilván nem fogja érteni, és ne is kelljen neki ilyennel találkoznia! Én nem szeretném ha a gyerekem b.uzikat látna az utcán csókolózni vagy bárhol!

2013. jan. 24. 15:32
 309/367 anonim ***** válasza:
26%

Előző: "Én nem szeretném ha a gyerekem b.uzikat látna az utcán csókolózni vagy bárhol!"


+1

2013. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 310/367 anonim ***** válasza:
100%

"más emberek elnyomása nem társadalmi érték."


Már miért ne lenne az? Ez teljesen szubjektív dolog, léteztek és még ma is léteznek olyan társadalmak, ahol igen.

2013. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!