Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lennék emiatt homofób,...

Miért lennék emiatt homofób, és miért gyűlölném emiatt a melegeket?

Figyelt kérdés

Ne mtartom magam homofóbnak! Nem gyűlölöm a melegeket!

Van pár dolog amiben viszont nem értek egyet néhány meleggel és amik elvi dolgok nálam!

Éspedig:


Homokosok ne nevelhessenek gyereket, mert a gyereknek any és apa kell, ez a természetes és egészséges család alapja, éa gyermeknek ez szükséges az egészséges testi/lelki fejlődéshez.


Nem támogatom a pozitív diszkriminációt és a megkülönböztetést. Ne legyenek meleg flvonulások, mert obszcén, provokatív, és csak feszültséget kelt, és ráadásul a kultúrált és a töbséggel harmónikus együttélésre törekedő melegeknek is ártanak ezzel!

Nagyon provokatív és feszültségkeltő dologok még a melegolimpia, meleg étterem, meleg uszoda, és más kimondottan csak melegek számára fenntartott szórakozó és kultúrális helyek erőltetett létrehozása! Miért nem jó nekik a heterókakl együtt, miért kell ezzel is a különbségeket mélyíteni?


A házasságot mint ahogy a mai formájában létezik a nő és férfi között, ne köthessék meg a melegek. Ne létezhessenek meleg házaspárok, mert a házaspár fogalma nőt és férfit takar, és takart már több ezer éve is, és ez a normális, miért tévedett volna az emberiség több ezer éven át, é miért lennénk most okosabbak mint az őseink? (véleményem szerint butábbak vagyunk most mint a múltban)


Nagyjából ezek a dolgok azok amikben nem értek egyet a legtöbb meleggel. Más dologban nem zavar semm ivelük kapcsolatban és ahogy artam nem utálom őket, nem akarom bántani őket, sem kiközösíteni sem eltűntetni sem semmi ilyesmit, éljenek nyugodtan békességben a többi emberrel.


Ha így gondolkodom miért vagyok szerintük homofób meg gyülőlködő meg primitív meg sötét meg még számos negatív jelzőt is felsorolhatnék mait itt kapok és kapnak a hozzám hasonló véleménynel élő válaszolók?


Köszönöm a válaszokat!


Nemet, kort és szexuális irányultságot is írhat aki szeretne, és kérem a veszekedést az obszcén és trágár kifejezéseket mellőzzétek, és a gyűlölködést is! Kultúrált és normális hozzászólásokat várnék, mert én is kultúráltan kérdeztem!



2012. dec. 24. 00:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/367 anonim ***** válasza:
17%
Te konzervatív vagy. A homofób, megelegyülő ÉN VAGYOK!
2012. dec. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/367 anonim ***** válasza:
79%
Meleg házasság miért ne lehetne, ha érdekházasság is van, ami szerintem jobban ellentmond az intézménynek.
2012. dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/367 A kérdező kommentje:
1: ezt hogy kellene értenem? Miért?
2012. dec. 24. 00:20
 4/367 A kérdező kommentje:

2: az érdekházasság sem szép dolog, de hát az a két fél döntése, az hogy ők egymás közt hazudnak egymásnak, az már belső kérdés, nem a két fél nemének a kérdése.

Én azért nem szeretnék egynemű házasságot, mert ellentmond a házasság fogalmának, ami férfiről és nőről szól.

2012. dec. 24. 00:23
 5/367 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen normális a hozzáállásod. De a pozitív diszkrimináció az nem a melegfelvonulásokat jelenti (lehet, nem is erre gondoltál), hanem pl. meleg-kvótát az egyetemeken vagy a munkahelyeken, esetleg hogy a melegek plusz pontot kapnak felvételi vizsgán stb. Jelenleg ilyen nincs hazánkban.
2012. dec. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/367 anonim ***** válasza:
67%
Mert az egyik meleg vőlegényre pisztolyt fognak az oltárnál vagy mi?
2012. dec. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/367 anonim ***** válasza:
33%
A házasság fogalmában teljesen igazad van, a házasság *per definitionem* férfi és nő életközössége, és nincs semmiféle társadalmi vagy egyéb ok, amiért ezt a definíciót meg kellene változtatni.
2012. dec. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/367 anonim ***** válasza:
79%

Azért, mert a nem homofóbokat nem érdekli, hogy milyen címszó alatt kötik össze az életüket a melegek, házasság-e vagy sem, illetve afelől sincs kétségük, hogy jók-e gyermeknevelésben, vagy sem. Nem érdekli őket más helyzete, nem turkálnak más magánéletében, a sajátjukkal foglalkoznak. És legfőképp lehetőségekben egyenlőnek tartják a melegeket. Te ezt nem teszed, így homofób vagy, akármit is mondasz. Én is kijelenthetem cirkalmas betűkkel, hogy nem vagyok meleg, de ez érvényét veszti, amint odabújok a páromhoz.


22F

2012. dec. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/367 anonim ***** válasza:
45%

Sajnos van egy olyan tendencia a nyugati világban(legalábbis Európában), hogy ész nélkül, mindennel szemben KÖTELEZŐ toleránsnak lenned. Ha nem vagy az, vagy csak nem 100%-ig, akkor automatikusan rádhúzzák a homofób/rasszista/egyéb jelzőket.


Hogy ez miért van igy, azt nem tudom, azt sem, hogy kinek jó ez, de nagyon szépen nyomon követhető minden téren :

- Németországban, ha szóvá mered tenni, hogy a második generációs muzulmán bevándorlók nagy része már nem dolgozni akar, hanem bünözésből él, rasszista vagy.

- Ha Franciaországban a bevándorló afrikaiakkal szemben fogalmazol meg kritikát; rasszista vagy.

- Ha bárhol a melegekkel szemben bármiféle módon véleményt fogalmazol meg;homofób vagy.


Ez a nagy tolerancia-bajnokság már odáig fajult, hogy néhány svéd óvodában tilos!! fiús játékokat adni a fiúknak, és lányos játékokat adni a lányoknak, olyan cimszó alatt, hogy ne befolyásolják őket semmilyen irányba a fejlődésben.(WTF??)

Vagy pl. ha jól emléxek Hollandiában pedofil párt alakult, akik le akarják szállitani a szexuális kapcsolat létesitéséhez szükséges életkort 12 évre!!!


Szóval nem kicsit túlzásba vittük már ezt az egészet. Akik ezt az egészet erőltetik, relativizálnak minden erkölcsi és morális értéket, megpróbálják a jó és rossz fogalmát összemosni, jelentéktelenné tenni; azt mondják, semmi sem jó, vagy rossz, nekünk mindent el kell fogadnunk, úgy ahogy van.


Hát pedig nem. Igenis létezik egy erkölcsi és morális határvonal, amin túl már nem tolerálhatunk dolgokat. Ilyen például a melegházasság, vagy a melegek gyerekneveléshez való joga. Mert ha nekik ezt megengedjük, akkor előbb utóbb meg kell engednünk majd a pedofiliát is, vagy a nekrofiliát, végső soron odavezet majd az egész, hogy mindenféle beteges és alantas vágynak szabad utat kell engedjünk. Ez pedig a civilizáció vége lesz.

2012. dec. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/367 anonim ***** válasza:
83%

Mint 20 éves leszbikus, hozzászólnék.


- Először is, a melegfelvonulással alkotott nézeteiddel egyet értek. Én például kifejezetten dühítőnek tartom az egészet. Oké, tán más országban, ahol nem minden második ember akarja a melegeket kővel agyonverni, talán megengedhető, hisz nem zavar sok vizet. De itt, MO-gon nem kéne, mert csak bajt szül, meg amúgy sem érett a társadalom ilyesmire.


- A meleg szórakozóhelyekkel nem tudom mi a bajod. Vannak rocker bárok, jazz bárok stb... Szerinted a melegek hol gyűljenek össze, közös beszélgetésre vagy ismerkedésre? Nem arról van szó, hogy nem akarunk a heterokkal együtt bulizni, mert én is szoktam menni sima átlagos kiskocsmába. De ha úgy adódik a helyzet, akkor miért ne mehetnék el egy meleg bárba, hasonló embereket megismerni? Vagy mondjuk ilyen helyen miért ne lehetne bulikat csapni? Heteronak nem kötelező oda jonni, az emberek szeme elé amúgy se kerül, elvégre nem melegfelvonulásról van szó, hanem zárthelyi buliról. Szóval nem tudom mi a bajod ezzel, ennyi azért kell nekünk is..


- A gyerekvállalást meg simán ki tudnám cselezni... Igaz én nem akarok gyereket, de ha netalán tán egyszer mégis megfordulna a fejembe, hogy akarok, akkor... hát lehet mesterségesen is megtermékenyíteni. Egyedülálló anyaként simán felnevelhetem. Na és akkor mi van ha nő a párom? Hát az már senkire se tartozik :) Egyébként nem azt kell nézni, hogy a gyerek szülei milyen neműek. Hanem, hogy a gyereknek meg tudja-e adni azt a boldogságot és jólétet amit egy hetero pár. Nem esszük meg a kölköket meg nem tukmáljuk rájuk a saját nézeteinket és szexuális vonzódásunkat... Egyébként ez csak magánvélemény meg csak hangosan gondolkodom, a kérdésben nem igazán tudok állást foglalni.


- A boldogság az ember életének egyik legfontosabb feltétele (persze, levegő, táplálék stb..). Lelki egyensúly. Ha valaki, bárki úgy érzi magát boldognak, hogy azonos nemű párja van, mert abban találta meg a szerelmét, akkor tegye. Lehet ezt sérelmezni, meg lehet rájuk káromkodni, de azt kéne megérteni, hogy az a valaki vagy például én így vagyok boldog. Én így érzem jól magam és tudok szerelemmel szeretni. És a szívemben érzem azt a dobogást, amit bárki más érez a szerelme felé. Csak én ezt egy lány iránt érzem. Szóval hiába jön itt a kedves orvostanhallgató a bibliájával meg a számomra babonás butitó ökörségekkel, engem nem érdekel. Én így vagyok boldog. Voltam már férfival, voltak fiú párjaim, de velük sose éreztem jól magam. Nem éreztem szerelmet és bevallom a szexuális része sem tetszett, egyszerűen nem vonzott ez az egész. És amikor rájöttem, hogy mi vagyok, és megtaláltam az első lány szerelmem, akivel már felvállaltam magam előtt a dolgokat, úgy érzetem, hogy végre élek. SZóval, kedves bibliamegszállott barátom, bizony meg kéne tanulnod neked is, hogy nem kéne a saját nézeteidet és hitedet ráerőltetni másokra. Nem démonikus megszállás meg más babonás marhaság van rajtam meg a hozzám hasonlókon.


Ilyenek vagyunk, így élünk és boldogak vagyunk, lehet boldogabbak mint egyes hetero párok. Nem tudom miért fáj ez egyeseknek. Egyébként az ókorban is létezett homoszexualitás. Tudtátok, hogy Nagy Sándor is az volt? Vagy Achilleus? Sőt még egyes római császárok is, de ha valaki jól bele ássa magát a témába, akkor az találhat homoszexuális püspököket sőt még pápákat is a középkorból (nem vicc...). Vagy királyokat, például Angliában. Szóval, nem új keletű a dolog, mindig is létezett. Csak a jelen kor információáramlása, meg a globaliáció elterjesztette a fejekben, hogy ilyen létezik. Hallunk róla, tv-ból, internetől. És azt hiszitek, hogy sokasodtunk. Pedig nem. :) Mindig is itt voltunk. Ahogyan az állatvilágban is előfordul.


Tessék múvelődni, okosodni. A homofóboknak üzenem, hogy nézzenek picit a szívük mélyére és gondoljanak az első nagy szerelmükre. Járja át őket az érzés. Az a szívdobbanás, amikor meglátták a nagy Ő-t, és amikor az övék lett. Jó érzés ugye? Én is érzem. Lány iránt. Furcsa, de érzem. Érzek, ember vagyok szeretek és boldog akarok lenni azzal, ami vagyok. Tessék gondolkodni, nem kell szeretni minket, de felesleges gyűlölködni. Aki meg csak divatból melegeskedik, az úgyis kikopik. Nem lesz hozzé "gusztus".

2012. dec. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!