Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Unalmasak a barátaim és...

Unalmasak a barátaim és újakat nem tudok szerezni, mit tegyek? Elunom az életem

Figyelt kérdés
Mióta ebbe a suliba kerültem, csak 3 emberrel tudtam összebarátkozni, vagyis csak kettővel mert az egyiket már ismertem. Az a problémám hogy ugyan kedvesek, viszont halál unalmas emberek, és néha úgy érzem hogy kicsit gyerekesek. Mára már kifejezetten idegesítenek. (A többi lánnyal nem tudok lógni mert én nem vagyok népszerű. Próbáltam már de ha hozzájuk szólok nem is válaszolnak. Pedig velük szívesen lennék mert jó arcok és nem egész nap csak ülnek a helyükön mint ezek.) Mit csináljak?:S A szüleim is mondják hogy miért nem megyek sehová hétvégén? Mennék én ha lenne kivel. Itthon szarráunom magam már bocsánat. Nem hiszem hogy velem van a probléma, előtte általánosban sok barátom volt és az osztályból szinte mindenkivel jól kijöttem.
2012. dec. 28. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szervezz te programot, és hívd meg az unalmas barátnőidet.
2012. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy csinálj házibulit, és hívd meg a népszerű csajokat is.
2012. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kezdl el egy téged érdeklő iskolai szakörre, különórára járni, és akkor ott össze tudsz barátkozni évfolyamtársakkal, nagyobbakkal, kisebbekkel is. Pl: vmilyen edzés biztos van a sulitokban. Ezenkivül kezdj el járni valahova táncsuliba/nyelviskolába stb..., az ott tanulókkal is összehaverkodhatsz, nem csak osztálytársakkal lehet hétvégén lógni.
2012. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Volt már hogy elhívtam őket valahová de egész végig csak nyafogtak hogy hideg van, meg minden bajuk volt. A másik meg hogy elmegyünk plázába és mindig csak én vásárolok ők sosem. És nem is az hogy nem tehetik meg mert igen de ez már nem ide tartozik.

A népszerű csajok nem jönnének el a bulimra mert amint írtam ha hozzájuk szólok nem is válaszolnak xD

Utolsó köszi hát a sport nem fekszik nekem de majd keresek valamit :)

2012. dec. 28. 15:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem meg gimiben pont a népszerű emberek tűntek unalmasnak,mert csak azzal tudtak foglalkozni,hogy hogy néznek ki,meg hogy ki kufircolt kivel.Szerintem a csendesebb emberekben ennél sokkal több van,bár kivétel erősíti a szabályt,nekem is volt egy unalmas barátnőm.Ő is egész nap a helyén ücsörgött,nem lehetett vele semmiről sem beszélgetni,mert semmi sem érdekelte és menni sem lehetett vele sehova,mert mindig lemondta a találkozókat az utolsó pillanatban.Remélem,neked nagyobb sikered lesz azért a barátkozásban,mint nekem anno.

Még annyit,hogyha életre akarod kelteni a barátaidat,akkor ne plázába vidd őket,mert valószínű,őket ezek nem érdeklik,hanem valahova máshova.

2012. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj kedves kérdező, de te vagy egy nyávogos ..... vagy. nem csodálom hogy csak ennyi barátod van... illetve furcsának találom hogy egyáltalán ők szóba állnak veled, holott nem érdemled meg... a "menő csajok"-hoz szeretnél tartozni?? rájuk nézel fel?? hiszen csak egy kis csírának tartanak... te írtad hogy hozzád se szólank... akkor meg mit akarszt tőlük?? becsüld meg azokat akik egyáltalán szóba állnak veled... az meg téged miért zavar hogy ők nem vesznek semmit a plázában?? olyan nagy baj az hogyha valaki nem szórja anyuci-apuci pénzét? ha meg annyira unalmasanak tartod őket, akkor ne barátkozz velük... egyedül leszel egy hétig és sírva rohansz vissza az "unalmas" barátaidhoz...
2012. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem nézek rájuk fel, azért szeretnék "közéjük tartozni" mert bírom őket és sztem hasonló a stílusunk csak nem ismernek. Nem zavar hogy nem vesznek semmit, de akkor minek akarnak oda menni? Volt h csak azért mentünk el mert ő akart venni valamit amit kinézett és kapott rá pénzt, ott voltunk azt mondta majd holnap feljön és megveszi. Akkor minek kellett elmenni?
2012. dec. 28. 17:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ők csak Facebookon lennének hajlandóak kommunikálni veled.

Írd ki a facéra, hogy ekkor meg ekkor buli nálad, aztán majd jelentkeznek.

Ha meg nem, és tényleg nem állnak veled szóba, akkor máskor úgysem fogják megkérdezni, hogy hogy sikerült a buli.

2012. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ok... kozejuk szeretnel tartozni... holott meg szora se meltatnak... te tudod... mellesleg ha be is fogadnanak maguk koze te csak egy kis csicskasuk lennel... szerintem ennel minden ember tobbet er, de ez csak az en velemenyem. az meg hogy nem vesznek semmit a plazaban..huha... azert ebbol meg nem az jon le hogy unalmasak..
2012. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Barátiit velem én bizti nem vok sőt én 4 ével idösebekel szoktam leni í rj privit
2013. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!