Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Őszintén: csúfoltátok, bántott...

Őszintén: csúfoltátok, bántottátok vagy megaláztátok gyengébb társaitokat az iskolában?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi volt az oka, és megbántátok-e később? Mi lett azokkal a gyerekekkel, akik végigszenvedték emiatt a kamaszéveket?
2013. febr. 1. 11:14
1 2 3 4 5
 11/42 anonim válasza:
100%

Én is a másik oldalon álltam. Sokszor úgy jöttem haza hogy bőgtem, volt hogy meg is vertek (fiú). Ez általános 5-6-7-8. Mindezt miért?? Mert a menőgyerekeknek nem tetszett a képem és így aztán ki lettem közösítve. Mert ugye ciki lett volna jóban lenni velem. Még olyan is elkezdett letagadni h ismer akivel am jóban voltam.

Nem bánom ezt a dolgot. Nagyon sokat tanultam belőle és sokuknál 100szor jobb ember lettem. Normális kapcsolatom van és már az esküvőt tervezzük.

2013. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Én sokszor vártam azt, hogy azok akik erősebbek voltak saját osztályomból is, hogy azokból odaszól némelyik a hülegyereknek, hogy héééé osztálytársak vagyunk mit szórakozol vele vagy ilyesmi. És egyszer volt ilyen, és akkor elszégyelte magát, de akkor is befenyített, hogy jólvan, de ha mégegyszer szólsz hozzám véged van. Oszt semmit nem szóltam azelőtt sem. csak beégett, hogy rászóltak. de utána ugyanúgy voltak dolgok, úgysem tudta megállni. ez amolyan a lenti cigizésből , az óra előtti levezőtnek voltam jó gondolom akkor a kis genyládának.
2013. febr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
34%

Igen.

Bántottak, a legbénább fiúk az osztályból, elég szép és érett lány volta, hozzájuk képest, szellemileg. Volt, hogy kerültek mit a leprást és összesúgtak...utáltam iskolába menni. Ezek a fiúk, ma is bénák.

2013. febr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
62%
Én álltam a másik oldalon is, általánosban engem cikiztek, mert duci voltam (nem úgy, mint a mai gyerekek, kb 4-5 kiló volt rajtam pluszban) állandóan dagiztak, a fiúk röhögtek rajtam, a lányok bezártak a wc-be. Aztán ált suli utáni nyáron megnőiesedtem, nagyon csinos lettem, középsuliban kb én lettem a legjobb csaj, és mit ad Isten, a legmenőbb is. És köcsög is lettem, tán a sérelmeimet levezetendő, én lettem a másokat cikiző.
2013. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és a másik oldalon is voltam. Nem szembe szemétkedtem a csajjal, hanem a háta mögött, nagyon gonosz dolog volt. Igazából visszagondolva, nem érdemelte meg, de tényleg nagyon irritálóan viselkedett. Most úgy jellemeznénk, hogy plázapi*csa. És az őszinteség leplével burkolózva bunkó volt mindenkivel, mert neki joga volt szerinte véleményt nyilvánítania mindenkiről, csak ezt a sok karakán egyén nem szívlelte az osztályban és szépen ki lett utálva. Viszont mikor észbe kapott, és megpróbált változtatni, már mi nem tudtunk annyira alkalmazkodni a helyzethez és még mindig belekötöttünk minden szavába. Ha most lennék tini, akkor félre hívtam volna mikor bajom volt vele, és elmondtam volna neki, hogy figyelj XY. Nem az a legfontosabb, hogyan áll az ember haja, vagy milyen ruhában van, és attól nem leszel kevésbé őszinte ha magadban tartod a véleményed. Diplomáciának hívják leginkább.
2013. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Én sose csúfoltam senkit, engem azonban annál többet. Úgy hogy a sulit is ott kellett hagynom, annyira kikészítettek. De már tovább léptem és megbocsájtottam hiszen csak kölykök voltunk.
2013. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Én oviban bántottam mindegy egy másik lányt, zsaroltam h.lyeséggekkel, pl azzal hogy megmondom fiúknak hogy ő szerelmes beléjük, meg durvábbak is voltak. Annyira sajnálom... csomószor eszembe jut, miért volt ilyen?! nem tudom. Azt nem tudom hogy mi van vele, a nevét sem tudom már. Általánosban is volt egy lány akit mindenki bántott (szóban) és én is, de azt nem érzem ilyen durvának. Engem egyszer nyári táborban pécézett ki egy másik csaj és folyton beszólogatott, utáltam. Gimiben meg egy tanár szúrt ki magának és mindenki előtt megalázott párszor de a többiek is utálták a tanárt úgyhogy nem volt ciki, csak fáj nagyon hogy ezt csinálta.


Szóval adtam is, kaptam is. Előre félek hogy a gyerekem bántani fog másokat, én tök normális nevelést kaptam és mégis ezt csináltam oviban.. nem értem miért.

2013. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem .

Nem csúfoltam senkit,mondjuk kifejezetten engem sem bántottak ,vagy ha mégis pont lesz@rtam ,gyorsan megtanultam ha nem foglalkozom vele leszállnak rólam.

2013. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Én szerencsésen a két oldal közé kerültem. Bántani nem tudtak, mert tudtam kezelni a helyzetet, de a "bandában" sem voltam benne, hogy én bántsak másokat. Feladták és kerestek mást. Szegény gyereknek feltöltötték a táskáját vízzel meg ilyenek. Mi még egyetemisták vagyunk, majdnem mindenkit jó helyre vettek fel, egyenlőre mindenki végzi, majd később derül ki, hogy ki fog lecsúszni.
2013. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt, inkább tyúkanyó típus voltam. Minden új embert, vagy lemaradottat pátyolgattam. Engem viszont sokat bántottak, és kihasználtak. Nagyon jó tanuló, és a legelsőnek serdülő lányka voltam, szóval kaptam az ívet rendesen. Gondolhatod, micsoda bolhaméretű önbizalmam lett.
2013. febr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!