Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Őszintén: csúfoltátok, bántott...

Őszintén: csúfoltátok, bántottátok vagy megaláztátok gyengébb társaitokat az iskolában?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi volt az oka, és megbántátok-e később? Mi lett azokkal a gyerekekkel, akik végigszenvedték emiatt a kamaszéveket?
2013. febr. 1. 11:14
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:

Engem jelenleg is bántanak az iskolában. Sosem bántottam senkit se az iskolában. Van akinek/akiknek visszaszólok és hagyjuk egymást,de velük nem egy osztályba vagyok. Ma facebookon rámírt az osztálytársam,hogy dögöljek meg és hogy csicska vagyok.. semmi okuk nem volt ezt mondani.

Szerintem szimplán csak unatkozik és nincs jobb dolga,minthogy másokat bántson. Primitív.

13/L

2017. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:

39-es vagyok.

Az egyik válaszadó nagyon jól leírta egyébként a lényeget. Sokszor a szüleik nem is tudják, hogy az otthon egyébként "édes-pici-tündérbögyörő" csemetéje mit művel másokkal az iskolában, hogy viselkedik és milyen károkat okoz a másiknak. Az más kérdés, hogy mi a helyzet akkor mikor tud róla, de nem tesz semmit...

A másik meg, hogy az ilyenek szoktak azzal jönni x év után, pl. mikor osztálytalálkozót szerveznek, hogy kapod az üzenetet, hogy "sok szeretettel várunk téged is"... Aztán mikor nemet mondasz ledöbben, hogy de miért, hiszen annyira szeretnék ha ott lennél. A másik válaszban pedig ott volt erre a kulcs: "nem úgy gondoltuk, csak vicc volt", stb...

Komolyan mondom, sok-sok erőt és kitartást kívánok minden sorstársamnak, akinek része volt benne vagy most kénytelen átélni!!

2017. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!