Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Máshogy néznek rám az osztályt...

Máshogy néznek rám az osztálytársaim, hogy gazdag vagyok? További LENT! FONTOS

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és tehetős családból származom. Nagyon jól élünk nagy családi házban saját szobám és fürdőm van. Egy pár osztálytársam, akik ott aludtak ezeket látták, de nem tudom, hogyan viszonyultak ehhez? Esetleg máshogy néznek rám? Vagy mit gondolhatnak?

2013. febr. 3. 20:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy beképzelt és sznob, akkor semmi rosszat nincs joguk rólad gondolni az osztálytársaidnak. Az biztos, hogy az eszükbe jut, hogy milyen jó neked, de ha normálisak, akkor ennyiben is marad a dolog, nem fognak irigykedni, vagy kiutálni ez miatt.
2013. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Na ja:-)

Az ember arra büszke, amit ő ért el. A családi vagyont nem a kérdező, hanem valamelyik felmenője szerezte, ő tehát maximum csöndes elégedettséget érezhet, amiért jól kezdheti az életét.

2013. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én egy duna parti luxus már ha mondhatom hogy luxus világból vagyok havi zsebe pénzem bocs de22222 ft 80 barátom van
2013. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem te vagy gazdag, hanem a szüleid/felnőtt egyenes- és oldalágbeli rokonaid. Vagy van saját vagyonod?
2021. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!