Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ennyire, ha...

Csak engem zavar ennyire, ha a másik nem tud helyesen, normálisan írni?

Figyelt kérdés

Számomra olyan zavaró, ha valaki, akivel épp ismerkedek neten, vagy csak beszélgetünk, nem tud helyesen írni :S És itt most nem is arról van szó, hogy kisbetű-nagybetű, fogalmazés, vesszők, stb. hanem az alapszavak.... Nekem rögtön az jön le, hogy egyáltalán nem művelt, még egy kicsit sem, és hogycsak olyan zavaros az egész jelleme, stílusa.


Vagy csak ennyire szőrszálhasogató vagyok? Mert szerintem alap dolog...


Lány vagyok...


Előre is köszi!



2013. febr. 13. 21:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/557 A kérdező kommentje:
Egyébként 12-es: A telefon is... hát, én 2 órát szöszmötölök azzal, hogy leírjam helyesen, ékezettel, még telefonról is, mert nincs indíttatásom, hogy anélkül küldjem el :D Tudom, zizis vagyok már egy kicsit, de ékezetek nélkül milyen már? :P
2013. febr. 13. 22:28
 22/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%
Azt én már megszoktam, ha valaki nem tud helyesen írni, egyszerűen ignorálom. De amikor még büszke is rá, meg közli, hogy ha valaki tud helyesen írni, az "stréber" meg hasonlók, olyankor kicsit azért elkezdek mélyen lélegezni.. :D
2013. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/557 A kérdező kommentje:
"elkezdek mélyen lélegezni" :D :D Mást úgysem tudsz tenni....
2013. febr. 13. 22:31
 24/557 anonim ***** válasza:
100%

- Papa, hogy kell leírni: "thörölköző" vagy "thörülköző"? - kérdezi a kis Kohn.

- Mennyit írtál le belőle?

- Th...

- Most már mindegy...

:D

2013. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/557 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon zavar, mostanánan főleg az, ha a "ban-ben" toldalék helyett is azt írja, hogy "ba-be".


Pl.: "Most látom csak, hogy 24 pár cipőm van a szekrényemBE."


Borzasztóan sérti a fülem és a szemem. :/

2013. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/557 anonim ***** válasza:
100%

A tanító kínosan ügyelve a helyesírásra, diktálja:

- Rákosi rossz ember - vessző - Gerő is rossz ember - pont - Kádár jó ember.

Na, Pistike olvasd fel!

- Rákosi rossz ember, Gerő is rossz ember, pont Kádár jó ember?

2013. febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/557 A kérdező kommentje:
Jajj, ezek a viccek... :) Kedvencem, mikor nálunk diktál órán a tanár, és valaki felszólal, hogy hogyan is írjuk az adott szót.... én meg "Jó ég, inkább írd le magadnak rosszul, de ne kérdezd meg mindenki füle hallatára, olyan alapszó...."
2013. febr. 13. 22:41
 28/557 anonim ***** válasza:
28%

SZ@&asztok

ne hafagudjatok cse;hszlovák


a bi;>llentyűzetem ;

2013. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/557 A kérdező kommentje:
Jaaaajjj, ez már lejárt, előtted ketten is próbálkoztak ehhez hasonlóval... Te sem figyelsz.... :)
2013. febr. 13. 22:43
 30/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%

Még anno iskolában nálunk a tanár megkérdezte, hogy hogy írjuk helyesen a "milyen" szót, j-vel vagy ly-nal. Mindenki tippelt valamit, a többség sajnos j-t, és úgy fél perc bambulás után megszólalt az egyik fiú, hogy: "Heh, ez beugratós kérdés! Nem is kell bele semelyik!"

Még nem hallottam annyi embert egyszerre felsóhajtani, mint akkor, ott. :D

2013. febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!