Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ennyire, ha...

Csak engem zavar ennyire, ha a másik nem tud helyesen, normálisan írni?

Figyelt kérdés

Számomra olyan zavaró, ha valaki, akivel épp ismerkedek neten, vagy csak beszélgetünk, nem tud helyesen írni :S És itt most nem is arról van szó, hogy kisbetű-nagybetű, fogalmazés, vesszők, stb. hanem az alapszavak.... Nekem rögtön az jön le, hogy egyáltalán nem művelt, még egy kicsit sem, és hogycsak olyan zavaros az egész jelleme, stílusa.


Vagy csak ennyire szőrszálhasogató vagyok? Mert szerintem alap dolog...


Lány vagyok...


Előre is köszi!



2013. febr. 13. 21:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/557 A kérdező kommentje:

Jaj, te kis humoros :)

Már sok szöveget kibogarásztam, amit most írtál... meg sem kottyan ;)

2013. febr. 13. 22:10
 12/557 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok! :D Egy húron pendítjük a hosszú í pöckét! :D Igen, a műveletlen emberek szokása ez. Akárki lepontozhat most, teszek rá. :D Aki igényes önmagával szemben, másokkal szemben, az legalább helyesen írja, ha nem is mindig ékezettel. Magam nem mentem fel, ha az érintőképernyős mobilomról írok sms-t, gyakran ékezetek nélkül írom, de mondatvégi írásjeleket akkor is írok, illetve nagybetűket. Csak nekem 6 évig nyomógombos telóm volt, nehéz átállni az érintőképernyőre a nagy ujjaimmal :D
2013. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/557 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám jössz feleségül,Kérdező!
2013. febr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/557 anonim ***** válasza:

Hozzám jön!!!


4-es

2013. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/557 anonim ***** válasza:
Na,na,én kérdeztem előbb!
2013. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/557 anonim ***** válasza:
53%
A mondat végén felkiáltójel van, szóval ezt benézted. :) Én viszont kérdezem: Kérdező, hozzám jössz feleségül? :P
2013. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/557 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szívást!nem vettem észre.
2013. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/557 anonim ***** válasza:
100%
A cset sajátossága, hogy elhagyják a emberek a nagybetűket a mondat elejéről, és a mondatvégi írásjeleket. Ettől még érthető egy szöveg, ha a megfelelő helyen van a vessző. Azaz, tagolt. De, mikor valaki olyan szarvashibákat vét, hogy KISFIJAM, így leírva, akkor a hajam tudnám kitépni. Őrület, hogy mennyire sok a buta ember. Nyilván nem azt várjuk el, hogy hibátlan legyen a helyesírása, de mikor ezt a fentit megláttam, egyből az a gondolat támadt bennem, hogy ez egy akkora IQ betyár, hogy szóra sem méltatom. Illetve a lax, ami még kikészít.
2013. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/557 A kérdező kommentje:

Jajj, de jót nevettem rajtatok :)


Ha tudtam volna, hogy egy lány ilyen kapós lesz, miután bejelentette, hogy igenis... számít a helyesírás: előbb megosztom a nagyvilággal :D :D


Viszont a kérdés azért szebben hangzik, mint a parancs :P

2013. febr. 13. 22:24
 20/557 anonim ***** válasza:

Ez szerintem kb 100-as IQ felett mindenkit zavar. Azzal a megkötéssel, hogy chatben nem használunk nagybetűket és írásjeleket, sms-ben ékezetet. Ez szerintem már alap. Minden más helyesírási hibáért (nem elgépelés!) köveznék.


25/N

2013. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!