Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ennyire, ha...

Csak engem zavar ennyire, ha a másik nem tud helyesen, normálisan írni?

Figyelt kérdés

Számomra olyan zavaró, ha valaki, akivel épp ismerkedek neten, vagy csak beszélgetünk, nem tud helyesen írni :S És itt most nem is arról van szó, hogy kisbetű-nagybetű, fogalmazés, vesszők, stb. hanem az alapszavak.... Nekem rögtön az jön le, hogy egyáltalán nem művelt, még egy kicsit sem, és hogycsak olyan zavaros az egész jelleme, stílusa.


Vagy csak ennyire szőrszálhasogató vagyok? Mert szerintem alap dolog...


Lány vagyok...


Előre is köszi!



2013. febr. 13. 21:59
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Kikérem magamnak, Dóranéni, nem is vagyok báto... izé... gonosz... :(

Egyébként sikerült megcsinálni a kártyákat? :D

Amúgy patkányok ellen jó megoldás a macska vagy vadászgörény. :D

2013. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/557 A kérdező kommentje:

Deeee, gonosz vagy.... :( látod, most is Dóranéninek szólítasz, pedig nem is vagyok olyan öreg... sőt.... :D


Igen, tök jók lettek a névjegykártyák :) Persze ez nem igaziból kell, hanem csak feladatként volt feladva nekünk, egy minta darab :) De csak valósággá válik az a foglalkozás, amit reája biggyesztettem :P

2013. márc. 1. 17:45
 273/557 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


példaul az történt hogy az asztal szélére tettem,egy hosszabitó kábel szuroját.leesett onnan.vissza tettem mivel nagyon a szélére tettem az asztalnak.megint leesett.idegesen megfogtam az egész hosszabitót és feltettem a szamitogép monitorára keresztbe.sehogyse eshet le onnan gondoltam.kimentem a szobából.De megint Leesett. Kimásolva :)

-Görény nem kell több a házba.Elég egy :)

Aki itt öreg köztetek az én vagyok szerintem!

2013. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/557 A kérdező kommentje:

Ó, hát akkor... szerintem ez butaság, ennyi erővel nálunk is járkálnak szellemek :D

Én is sokszor kicentizem a dolgokat, hogy mit hová rakok, és leesik... de ez nem bizonyíték a szellemek létezésére. Különben is, ha léteznek, úgysem bánthatnak téged :)

2013. márc. 1. 17:58
 275/557 anonim ***** válasza:

Köszi Dóri:). Jobb lett a kedvem:)

Én nagyon benne vagyok ezekbe a dolgokba amúgy.Van egy csomó könyvem és újságom van ezekről :D :D

2013. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/557 A kérdező kommentje:
Én meg pont, hogy nem vagyok benne ezekben a dolgokban :D Bár, azért izgatják a fantáziámat, de ilyen kis félős vagyok... Még a leggagyibb horrort sem nézem meg egyedül, a Paranormal Activity-t láttátok? :D Nekem kb. 1 hétig tartott magam megnyugtatni, hogy ilyen úgysem létezik... (pedig elvileg valós történet alapján készült)
2013. márc. 1. 18:08
 277/557 anonim ***** válasza:

Én megvédenélek:)Szívesen néznék veled horrort kettesben:)

Kb 600 horror filmem van.De nem láttam a paranormált :D

2013. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Dóri: jól van na, fogalmam sincs, hány évesnek tetszik lenni.. :D

Nekünk ilyet még anno általánosban kellett... Lehet, tényleg nem vagy annyira öreg..? :'D


István: a hosszabbító szerintem a vezeték súlya miatt is leeshet. :D


Horror.. Nagy filmes vagyok, de a horrort nem tudom értékelni. :D Túl erős a gyomrom meg az idegrendszerem, szóval nekem a többség unalmas, ha meg unalmasat akarok látni, akkor nézem a falat. :D

Amúgy az, hogy valamire ráfogják, hogy igaz történet alapján készült, szimpla marketingfogás. Így többen megveszik. :D

Max. annyi igaz belőle, hogy valamikor valahol volt valaki aki talán látott valamit. :D Mondjuk még nem vettem rá magam, hogy megnézzem, de ismerőseim visszajelzései alapján kb. ennyit tudok levonni belőle. :D

(Viszont az, hogy már az 5. része jött ki, kicsit röhejes. :D)

2013. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/557 anonim ***** válasza:
A Horror filmekben,elszórtan van egy,egy jó Csaj.Azért mar érdemes nézni.Az egyik nagyon bejön :D
2013. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Az a baj, hogy a nagy részében a csajok nem élik meg a végét. :D
2013. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!