Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ennyire, ha...

Csak engem zavar ennyire, ha a másik nem tud helyesen, normálisan írni?

Figyelt kérdés

Számomra olyan zavaró, ha valaki, akivel épp ismerkedek neten, vagy csak beszélgetünk, nem tud helyesen írni :S És itt most nem is arról van szó, hogy kisbetű-nagybetű, fogalmazés, vesszők, stb. hanem az alapszavak.... Nekem rögtön az jön le, hogy egyáltalán nem művelt, még egy kicsit sem, és hogycsak olyan zavaros az egész jelleme, stílusa.


Vagy csak ennyire szőrszálhasogató vagyok? Mert szerintem alap dolog...


Lány vagyok...


Előre is köszi!



2013. febr. 13. 21:59
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
 311/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

A képek egy részén kutya van. Kínai kaja? :D

A Nógrádon meglepődtem, eddig itt gyiken csak egy embert láttam innen, az is csajt keresett minden éjjel... :D

2013. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 312/557 anonim ***** válasza:
Pufuleţ-re gondoltam :)Finomság! Mi van hát HATODIKÁN?Bongyörkém erről elfelejtkeztél?
2013. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 313/557 A kérdező kommentje:

Én sem találkoztam itt sok Nógrád megyeivel, egy sráccal csak, de azzal nem ismerkedős kérdés kapcsán. :D De akkor jó tudni, hogy nem vagyok egyedül :)


Kedves Férj, a kaja téma már tárgytalan, azóta teleettem már magam finivel :P

2013. márc. 3. 18:18
 314/557 A kérdező kommentje:
6-án teljes joggal kimondhatod, hogy 3 hete van egy feleséged, akinek kutyahúsból akarsz csinálni valami "finomat", na :P
2013. márc. 3. 18:20
 315/557 anonim ***** válasza:
Egyem meg a szíved(félre ne értsd!!!!:D Valamit sejtettem azért,hogy ilyesmiről van szó:D.Különleges ajándékkal kedveskedem arra napra majd :).
2013. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 316/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Nem vagy egyedül, pár ezren még laknak a megyében. :D

Egyébként sose lehet tudni, lehet, hogy tényleg finom a kutyahús. :D Fűszerezés kérdése az egész... :D

2013. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 317/557 A kérdező kommentje:

Na, várom azt a meglepit, de jó legyen ám :))


Egyébként meg, tudod ki enne kutyahúst... Még ha nem is az íze, de a tudat miatt biztos felfordulna a gyomrom. A kutyákkal játszani kell, nem megrágni, fúújj...

2013. márc. 3. 19:12
 318/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Csak vicc volt, én se tudnám megenni. :D Bááár... Na jó, tényleg nem. :D
2013. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 319/557 anonim ***** válasza:
Olyan meglepi lesz hogy Ellágyulsz ! :D :D
2013. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 320/557 A kérdező kommentje:

Helyes, nem csalódtam :) Inkább vadássz a fanyűvőre, de ne egyél kutyát :D


Na, várom már azt a meglepit :) Jól sejtem, hogy valamit majd belinkelsz a Google-ból? :D Mint ahogy eddig... :P


Egyébként tudtátok, hogy ByeAlex képviseli majd Magyarországot az Eurovíziós Dalfesztiválon? :) Pont ma linkeltem be neki ide az egyik dalát.

2013. márc. 3. 19:28
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!