Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ennyire, ha...

Csak engem zavar ennyire, ha a másik nem tud helyesen, normálisan írni?

Figyelt kérdés

Számomra olyan zavaró, ha valaki, akivel épp ismerkedek neten, vagy csak beszélgetünk, nem tud helyesen írni :S És itt most nem is arról van szó, hogy kisbetű-nagybetű, fogalmazés, vesszők, stb. hanem az alapszavak.... Nekem rögtön az jön le, hogy egyáltalán nem művelt, még egy kicsit sem, és hogycsak olyan zavaros az egész jelleme, stílusa.


Vagy csak ennyire szőrszálhasogató vagyok? Mert szerintem alap dolog...


Lány vagyok...


Előre is köszi!



2013. febr. 13. 21:59
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
 331/557 A kérdező kommentje:
Hát, akkor az elég gáz lesz, hogy a kedvencem viccére nem emlékszem.... :) Lehet, hogy tényleg Hadházi mondta, nem tudom. Nekem ő meg KAP a kedvencem, Bödőcsit annyira nem szerettem, nem is láttam sokszor őt.
2013. márc. 3. 21:25
 332/557 A kérdező kommentje:
Illetve Bödőcst... na, Tibit :D
2013. márc. 3. 21:26
 333/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul emlékszem, nem lenne meglepő. :D

Én bírom mindet, a maguk módján mind jó. :D

2013. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 334/557 anonim ***** válasza:
Sziasztok:) Történt valami,míg oda voltam?:)Megint az ördög bibliájával játszottam!!!!
2013. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 335/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
A hat válaszon kívül nem sok. :D Bár, vége lett a Kiscsávónak és most megy a Túlélni a karácsonyt. :D
2013. márc. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 336/557 A kérdező kommentje:

Ejj, de élénkek voltatok még éjfélkor is, legények :))


Én meg már ki voltam ütve... illetve nem, hazudok, fél füllel még a Túlélni a karácsonyt néztem, csak azután ütöttem ki magam... :D Remek film volt, így, Nagyböjt 3. vasárnapján :D :D

2013. márc. 4. 13:27
 337/557 anonim ***** válasza:
Mondtam asszony ne igyál annyit,hogy ki üsd magad:D
2013. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 338/557 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Ejnye.. Ahogy a mondás tartja, "minek bokszol aki nem bírja"... :D

Egyébként valami más karácsonyi filmet is vetítettek a napokban, meg a Reszkessetek betörőket. Megkavarhatta őket az orosz meteor meg a világvége. :D

2013. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 339/557 A kérdező kommentje:

Nem ittam semmi alkoholt, de tényleg olyan voltam, mint egy részeg... a legjobb az, amikor már olyan fáradt vagy, hogy nem bírsz elaludni, csak hajnali 2-kor :) Aztán csodálkozom, hogy szétrobban a fejem...


Én minden gagyi karácsonyi filmet megnézek, de Húsvétkor kelljen má' lesni ezeket a tévében :D Mondjuk, ez szerintem különösen rossz volt, csak mivel a pasi nem kicsit helyes benne, így piacra dobható :)

2013. márc. 4. 20:19
 340/557 A kérdező kommentje:
de ne húsvétkor* --> ezt így akartam :) (különben is kisbetűs :P)
2013. márc. 4. 20:20
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!