Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen osztalyotok volt...

Milyen osztalyotok volt gimiben, tartjatok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A mi osztalyunk nem volt valami osszetarto mindig szethuztunk...voltak plazacicak(akiknek a tanulasnal minden fontosabb volt), voltak az amugy is bunkocskak es az atlagemberek, akik hatra vakra nem buliztak, s meg tanultak is neha...12-ben annyira megromlott a viszony az osztalykozossegben, hogy valosaggal mindenki varta a kicsengetest...van egy olyan 5-6 csajszi akik egymas feneket kinyaljak, kozben meg allandoan askalodnak valaki ellen...aztan most igy utolag mindenki aradozik, hogy milyen jo osztalyunk volt pedig nem...allandoan askalodott a tobbseg(annak ellenere, hogy nagyon eros osztalyunk volt...) aztan a kapcsolattartast eroltetik most nagyon, pedig ez is csak latszat...egyet sem erdekel, hogy mi van a masikkal csak a felszin miatt erdeklodik...nalatok hogyvan ez?
2009. szept. 8. 14:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33 éve érettségiztem, a négy év alatt egyetlen egy ízben viselkedett az osztályon csoportként. Azon kívül csak összeterelt horda voltunk. Az eltelt időben kétszer próbáltak meg összehozni találkozót, az elsőre az a két lány ment el, aki közutálatnak örvendett és meg sem hívták őket. A második kísérlet a 30 éves évforduló lett volna. Pár telefonnál tovább nem jutott a kezdeményező. Van pár osztálytársam, akikkel, ha összefutok pár szót váltunk, de több semmi. Megjegyzem, hogy 24 évvel az érettségi után be kellett mennem a gimibe egy okiratért és nem hittem volna, pontosan olyan erővel kapott el az undor, mint mikor odajártam.
2009. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

:(

sajnalom:( bar igazabol nem is hiszem, hogy van amit...biztosan jobb lenne ha a legkor masabb lenne, de e nelkul lehet elni, hiszem:)

2009. szept. 9. 22:57
 13/15 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet élni a gimis osztálytársak nélkül, főként, ha nem az volt életed legmeghatározóbb 4 éve. Végül is csak egy epizód az életben. Szerintem az ember azokkal tartson kapcsolatot, akinek a társaságában jól érzi magát. Annyi borzalmas ember van, akiket el kell viselni, a szabadidőben legyünk azokkal, akiket kedvelünk, sőt szeretünk.
2009. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

szep evek voltak a gimis evek, csak utolso evben majdem mindenkiben csalodtam...ezert nem tartom nagyon fontosnak a dolgot.

koszi a valaszod:)

2009. szept. 10. 14:06
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyik osztályomat sem szerettem. Mindig ment az álszent pofázás, a kibeszélés, és legtöbbször a szünetek anyázdává változtak. Beszóltak, ha nem vadiúj a mobilod, de ha új, akkor meg azért, ha kész a leckéd, rögtön te vagy stréber.

Mindig éltanuló voltam, ami már elég ahhoz, hogy a fél osztály utáljon. Ez van. Én is utáltam őket :) Semmi összetartás sem volt.

Nagy barátnők egésznap nyalták egymás seggit, majd amint valaki kiment wc-re, kibeszélték. Pitsák.

2009. nov. 23. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!