Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Már megint azt olvasom,...

Már megint azt olvasom, -nincs munkája -nincs lakása, de a második gyerekkel már terhes a felesége. Vajon milyen jövője lesz a gyerekeknek? Miért nem tudnak felelősségtejesen gondolkodni a szülök?

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 06:58
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

nics ismeretségem böngéztem a netet .

1 honapig voltam nemrég munkanélkül,és még vállogatni is tudtam.csak akkarni kell.

2013. márc. 2. 08:52
 12/30 anonim ***** válasza:
56%

Én is bármikor kapok munkát.


És elárulom nektek, hogy az egyik ismerősöm is dolgozót keresett, de egyszerűen nem talált senkit, mert senkinek nem felelt meg a munka, pedig semmi durvára nem kell gondolni. Másnap táppénzen voltak sorra.

Szóval én sem értek egyet ezzel, hogy egyszerűen nem lehet munkát kapni.

2013. márc. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
56%

Másik ismerős pedig egymás után 7 munkahelyről rúgatta ki magát.

Szóval elhiszem, hogy van, akinek nehéz a munkakeresés, de akinek bármilyen szakmája vagy diplomája van, az előbb utóbb fog találni munkát.

2013. márc. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
vannak ingyenes képzések sajnos nem csak üli kell és várni a nap sütést tenni is kell érte.
2013. márc. 2. 09:42
 15/30 anonim ***** válasza:
66%
Ne ítélkezz! Nem tudhatod a másik miért van abban a helyzetben! Örülj neki, hogy te ilyen sikeres ember vagy. De ne feledd el, hogy te is kerülhetsz hasonló helyzetbe. Nem törvényszerű, nem is kívánom de előfordulhat. Én pl. édesanyám betegsége miatt kénytelen voltam otthagyni a munkahelyem, mert állandó ápolásra szorult. Azóta ő sajnos már nincs... De az önéletrajzomban ott egy lyuk. Állásinterjún mindig rákérdeznek miért nem dolgoztam abban az időszakban. A munkáltatók nem szociális intézmények, nem feltétlenül értik meg az akkori döntésemet. Nekem viszont az állás múlhat rajta. Sok élethelyzet van. Nyilván mindenki a maga életéért felelős, de van amikor olyan döntéseket kell hoznunk amiket nem akarunk. Alkothatsz véleményt, beszélgetni is lehet erről, de legyen már azonnal minden ember semmirekellő, csak azért mert most épp munka nélkül van. Sok mindenben igazad is van egyébként, de ítélkezni nincs jogod.
2013. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Alkothatsz véleményt, beszélgetni is lehet erről, de NE legyen már azonnal minden ember semmirekellő, csak azért mert most épp munka nélkül van. Sok mindenben igazad is van egyébként, de ítélkezni nincs jogod.


Bocs így akartam írni.

2013. márc. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

igazad van nem itélkezem!!!!!

lehetnek élethelyzetek!!!

de szerintem 10 százalékná ics ez több.

2013. márc. 2. 10:39
 18/30 A kérdező kommentje:
A KÉRDÉSEM NEM ez volt hannem az hogy sokk felelőtlen ember van akki magát se tudja elátni. és potyoktatja a gyerekeket.VAJON EZZEK A GYEREKEK MIT LÁTNAK OTHON????ŐK NEKKIK IS EZ LESZ A TERMÉSZETES????
2013. márc. 2. 10:48
 19/30 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Azt írtad 35 vagy, én 36. Így az is valószínű, hogy a mi életünkben ez már nem lesz másként. Ahhoz már most úgy kellene nevelni a gyerekeket, hogy felelősségteljesen éljenek felnőttként. De sajnos a gyerekvállalás sok családnak megélhetési forma. És ha ez ebben a pillanatban meg is szűnne, akkor is kellene egy emberöltő, hogy ez lecsengjen. (Vagy egy háború, de ezt csak halkan írom)
2013. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Mi a te szakmád? Hol élsz és dolgozol? Mert nem mindegy. Pályakezdőként nincs semmi.
2013. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!