Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Már megint azt olvasom,...

Már megint azt olvasom, -nincs munkája -nincs lakása, de a második gyerekkel már terhes a felesége. Vajon milyen jövője lesz a gyerekeknek? Miért nem tudnak felelősségtejesen gondolkodni a szülök?

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 06:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia, te teljesen biztos vagy abban, hogy nem válhatsz hajléktalanná, és hogy biztosan mindig is lesz munkád? Történhet bármi, elgázolhat egy autó, leéghet a házatok, minden vagyonodat, munkaképességedet is elveszítheted. Vannak gyerekeid? Mert, ha igen, akkor felelőtlen vagy, mert ezekre nem számítasz, illetve biztos vagy abban, hogy ezek elkerülnek, pedig nem lehetsz benne biztos.
2013. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Kedves 21/21 válaszoló.

Ha ilyen peszimista vagy akkor mics mit tenni.

-nem fog leégni a házam (van biztosìtásom)

-nem leszek beteg és balesetem se lesz!!

Én igy állok hozzá nem mindig a sopánkodás!

Nics lehezetlen csak tehetetlen ember!!!

2013. márc. 5. 07:13
 23/30 anonim ***** válasza:

Megis kiakadtal valakire aki nem a te normaid szerint el. Amig nem neked kell az illetot etetni, eltartani, ruhazni addig miert problema neked masok tevedese? Engedd el. Ugy latom a te eleted rendben van...ha ennyi idod van masok eletevel foglalkozni, azt az idot akar jora is fordithatnad! Millio hely van ahol segithetsz a munkaddal, adakozhatsz ha van mibol. Esetleg te magad gyujtest szervezhetsz egy jo ugy erdekeben....

Ne itelj! ....es hat fontos az optimizmus....de nem tudhatod, tenyleg nem tudhatod mit hoz a jovo!

2013. márc. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Szoktam adakozni...

De a kérdésem az volt!

Hogy tisutába van azzal hogy a gyerekének nem fog tudni

enni fedélt jövöt adni akkor miért válal a nyomorba?

Mi lesz a hyerekböl mit lát othon? Stb

2013. márc. 5. 07:40
 25/30 anonim ***** válasza:

Én pályakezdő vagyok és mégis van munka, én választok.


És akármennyire is próbáljátok alázni a kérdezőt, teljesen igaza van.


Akinek etetni sincs pénze gyerekét, az miért szüli?

2013. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. márc. 5. 16:58
 27/30 anonim ***** válasza:

En ertem a kerdezot. Tudom, hogy nem akar rosszat. Megis, ahogy az etiopot nem tudod meggyozni arrol, hogy ne csinaljon millio gyereket mert nincs mit enni -akkor is csinalja...kesz. Van aki mentalisan gyenge. Nem erti, nem fogja fel, hogy xar vana palacsintaban. Mi lesz a gyerekbol? Hat ha nincs szerencseje ugyanolyan mint a szulei de bizzunk benne, hogy nem.

Bar en valtozatlanul azt gondolom, mindenkinek a maga dolga mennyi gyereket csinal es mibol tartja el.

2013. márc. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Addig a maga dolga, ameddig ennek más nem látja kárát.

Viszont, ha egy gyermek éhes, az ne legyen már a szülő dolga. Szóval nem lehet azt mondani szerencsétlennek, hogy te akartad. Ha az anyja szenvedne nem érdekelne, az ő problémája, ő alkotta meg, viszont a gyerek semmiről sem tehet.


A másik, hogy csúnya ezt anyagi oldalról nézni, de ők kapják a legtöbb támogatást, segélyeket, ingyen kaját és még sorolhatnám. Tehát kb. még jutalmazva is vannak azok, akik felelőtlenek.

Ez minden embernél kiveri a biztosítékot.

2013. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Én harmadik gyerek vagyok a családban (tervezetlen voltam) és amikor születtem, akkor apám meg tesók azért nem jöttek be akórházba, mert nem volt pénzük taxira. Egy nap csak snack-et ettek, azt megfőzte apa, és annyi volt. 6 év mulva pedig családi házba költöztünk, jól élünk, minden összejött. Szóval anyámék is a 0-án voltak amikor én születtem, mégis megtartottak...
2013. ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

nem azért kell gyereket vállalni mert mindened meg van. a gyerek az örömöt ad a nincsbe is. lehet h ők is igy gondolják.

most azért mert nincs semmijük, alig élnek, napról-napra, n legyen gyerekük?

Ez nem igy megy...!!!!!!

nekik is jár a boldogság!!!!!!!!!

2014. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!