Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mást is ennyire megbámulnak...

Mást is ennyire megbámulnak az utcán?

Figyelt kérdés
Komolyan már nem szeretek egyedül mászkálni az utcákon annyira bámulnak az emberek. 18 éves lány vagyok, általában fekete cuccokban szoktam járni, a hajam is fekete. Nem szoktam miniszoknyában meg kivágott cuccokban flangálni. De nem az, hogy egyesek annyira megbámulnak, hogy fura, hanem kb minden szembejövő ember (vagyis inkább férfiak) annyira megbámulnak, hogy már nekem kínos. Mást is ennyire bámulnak, vagy csak engem?
2013. márc. 9. 13:01
1 2 3
 1/22 LidoKain ***** válasza:
69%
Ha küldesz magadról egy fotót meg mondom, h miért.
2013. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%

Engem igen.

Vagy tetszünk nekik, vagy megbotránkoznak rajtunk.

Bár a férfiak egy bizonyos kor után, már kb mindenkit majd kieső szemmel bámulnak :D

2013. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Én is azt vettem észre,ha lányok állnak a buszmegállóban akkor minden egyes férfi az autóból ha egy másodpercre is,de megnézi őket. Velem is gyakran előfordul,már engem zavar.
2013. márc. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

A nők/lányok 95%-át megbámulják a férfiak. Nem is kell hozzá kifejezetten modell alkatnak lenni. A pasik már csak ilyenek.

Egyébként addig örülj, amíg néznek. Ha a kutya sem figyelne fel rád, az már baj lenne. (főleg neked)

2013. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

:) engem is sokan megnéznek... mondjuk, lehet hogy azért mert hosszú pirosas/vörös hajam van amit sokszor begöndörítek. Meg szeretem a színesebb harisnyákat és a szép szoknyákat. Na meg sokszor egy hatalmas nagy A2es rajzmappával mászkálok amit saját magam díszítettem ki. Mellé vicces, hogy milyen alacsony vagyok. :D

Szerintem biztos nagyon szép lehetsz és azért néznek meg :).

2013. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
küldj egy képet
2013. márc. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet, így tudok tippelni miért néznek meg az emberek. Mindened fekete? Cipő is? Smink milyen? Lehet, hogy a túlzott feketeség miatt valami goth stílusú embernek néznek.
2013. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Ha a kutya sem figyelne fel rád, az már baj lenne. (főleg neked) ezt hogy érted?


Egyébként nem szeretnék küldeni képet. :)

A hajam hosszú, egyenes. Télen fekete hosszú szövet kabátot hordok, egyszerű cipőket. A bőröm spápadt és a sminkem mindig tusvonalból meg nagy szempillákból áll.


akkor megnyugodtam, nem csak én vagyok ennyire kirívó és nem csak engem bámulnak

2013. márc. 9. 13:36
 9/22 anonim ***** válasza:
Engem is mindenhol néznek a férfiak. Régebben idegesített, főleg, amikor a buszmegállóban álltam és minden autóval elhaladó férfi megbámult, de most már nem zavar :) 17/L
2013. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Akkor nemcsak én járok ilyen cipőben. Néha engem is idegesít, főleg az öregek, de ha szórakozik, pofán kell baßni és kész.
2013. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!