Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mást is ennyire megbámulnak...

Mást is ennyire megbámulnak az utcán?

Figyelt kérdés
Komolyan már nem szeretek egyedül mászkálni az utcákon annyira bámulnak az emberek. 18 éves lány vagyok, általában fekete cuccokban szoktam járni, a hajam is fekete. Nem szoktam miniszoknyában meg kivágott cuccokban flangálni. De nem az, hogy egyesek annyira megbámulnak, hogy fura, hanem kb minden szembejövő ember (vagyis inkább férfiak) annyira megbámulnak, hogy már nekem kínos. Mást is ennyire bámulnak, vagy csak engem?
2013. márc. 9. 13:01
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Engem is nagyon bámulnak férfiak autókból is pedig csak 13 éves vagyok engem is nagyon zavar, ki is borultam már miatta.
2013. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Én is 13 éves vagyok 11 éves korom óta ugyanígy bámulnak a férfiak lehet hogy a hátom lévő hegedűtok miatt?
2013. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!